روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
19 مرداد 1395  |  ورزش  |  کد خبر: 16232
0
0
شبی که ایران خودش نبود
باخت والیبالیست‌ها مقابل آرژانتین با چاشنی ابهام
تیم ملی والیبال ایران که پس از نیم قرن موفق به حضور در بازی‌های المپیک شده بود، نخستین دیدار خود در سی و یکمین دوره این بازی‌ها را با شکست سنگین و دور از انتظار برابر آرژانتین پشت سر گذاشت.
به گزارش مهر، تیم ملی والیبال ایران ست‌های این دیدار را با نتایج ۲۳ بر ۲۵ ، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۱۸ به حریف آمریکای جنوبی خود واگذار کرد.
ملی پوشان کشورمان در شرایطی گام در این میدان گذاشتند که در لیگ جهانی که به میزبانی تهران برگزار شد، توانستند ۳ بر ۲ آرژانتین را شکست دهند و این بار هم امیدوار بودند بتوانند چنین نتیجه‌ای را تکرار کنند.
بازیکنان تیم ملی والیبال ایران که سه نفر از آنها به خاطر شرکت نکردن در مراسم افتتاحیه خبرساز شده بودند، در این دیدار تمرکز لازم را نداشتند و هر چند برخی اوقات از حریف پیش افتادند اما تمرکز لازم برای رسیدن به پیروزی را نداشتند.
تیم ملی والیبال ایران دومین دیدار خود در این مسابقات را فردا (چهارشنبه) برابر لهستان برگزار خواهد کرد.
لوزانو: در حمله خوب نبودیم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست برابر آرژانتین گفت: در حمله خوب نبودیم. اینکه اولین حضور در المپیک را تجربه می‌کنیم تاثیری در نتیجه و باختمان نداشت.به گزارش مهر، «رائول لوزانو» اظهارداشت: من امیدوارم بتوانم بچه‌ها را برای بازی بعد ریکاوری کنم. آرژانتین کشورم است و به خاطر پیروزی‌شان به این تیم تبریک می‌گویم. این اولین بار است که در المپیک برابر آرژانتین بازی می‌کنم.سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این پرسش که آیا اولین تجربه در المپیک تاثیری روی این نتیجه داشت یا خیر، گفت: موضوع ما در این بازی روانی نبود و اولین حضور دلیل باخت نبود. مشکل ما تکنیکی و تاکتیکی بود. لوزانو در ارتباط با حریف بعدی ایران نیز گفت: من این تیم را آنالیز کرده‌ام. لهستان تیم خوبی است و امیدوارم که بازی خوبی در دومین قدم داشته باشیم.
معروف: بازی سختی مقابل آرژانتین داشتیم
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از شکست برابر آرژانتین گفت: بازی سختی را پشت سرگذاشتیم.
«سعید معروف» با بیان این‌که می‌توانستیم بهتر شروع کنیم اما نشد، تاکید کرد: حریف ما در سرویس قوی بود و من به آنها تبریک می‌گویم. امیدوارم برای بازی بعد بهتر باشیم.
شهرام محمودی: اتفاقات افتتاحیه را
شلوغ کردند
ملی پوش والیبال ایران تاکید کرد که مسائل مربوط به شب افتتاحیه موضوع خاصی نبود و آن را شلوغ کردند.
«شهرام محمودی» پس از پایان دیدار تیم تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین اظهار داشت: بازی سختی بود، به هر حال دیدار اول ما بود و همین مسئله هم روی کارمان تاثیر گذاشت.
وی ادامه داد: البته گیم اول را خوب شروع کردیم اما از اواسط این گیم نتوانستیم آنطور که باید بازی کنیم، اواخر گیم اول هم تا حدی جریان بازی تغییر کرد و بهتر شدیم، در کل این شانس را داشتیم که در این گیم برنده شویم اما نشد.
بازیکن تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در مجموع تعداد خطاهای‌مان در برخی دقایق دو برابر حریف بود.
محمودی با ابراز رضایت از حضور تماشاگران گفت: انتظار این چنین حضوری نداشتم جو سنگین بود، امیدوارم برای بازی‌های آینده هم این حضور را شاهد باشیم.
ملی‌پوش والیبال ایران با ابراز امیدواری از اینکه تیم ملی بتواند در دیدار برابر لهستان عملکرد بهتری داشته باشد در مورد هم‌گروه‌های تیم ایران تصریح کرد: بازی روسیه و کوبا را دیدم، با لهستان و مصر هم که بازی داشته‌ایم، گروه‌مان در کل
بد نیست.محمودی پیرامون اتفاقاتی که برای برخی ملی پوشان رخ داد و در افتتاحیه شرکت نکردند، گفت: مسائل مربوط به افتتاحیه چیز خاصی نبود، شلوغش کردند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه