روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
05 تیر 1395  |  سیاست  |  کد خبر: 13586
0
0
جانشین وزیر دفاع:
با مقصران حادثه واژگونی اتوبوس سربازان برخورد می‌شود
جانشین وزیر دفاع گفت: با افراد و مجموعه هایی که در حادثه واژگونی اتوبوس سربازان وظیفه کوتاهی داشته اند چه در درون نیروهای مسلح و چه در بخش خصوصی برخورد خواهد شد.به گزارش مهر، امیر سرتیپ حاتمی جانشین وزیر دفاع روز گذشته در حاشیه عیادت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس سربازان وظیفه در جمع خبرنگاران افزود: بیشتر سربازان مصدوم، بریدگی ترمز اتوبوس را علت وقوع این حادثه اعلام کردند اما گروهی نیز مشغول بررسی تمام ابعاد حادثه هستند؛ به هرحال با مقصران برخورد خواهد شد تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در آینده نباشیم.
وی در ادامه گفت: بعد از وقوع حادثه، رئیس جمهوری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و زیر دفاع دستور داد که به حادثه دیدگان رسیدگی جدی شود که امروز برای عیادت از مصدومان و بررسی روند رسیدگی و ارائه خدمات درمانی به آنها به همراه مسئولان وزارت دفاع در شیراز حاضر شدیم.
جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با افراد و مجموعه هایی که در حادثه واژگونی اتوبوس سربازان وظیفه کوتاهی و قصور داشته اند چه در درون نیروهای مسلح و چه در بخش خصوصی برخورد خواهد شد.
جانشین وزیر دفاع اظهار کرد: در بدو ورود به شیراز در جلسه‌ای با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش و هیات اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح تمام مراحل وقوع حادثه به دقت مورد بررسی قرار گرفت.
امیر حاتمی درمان مصدومان را اولویت اصلی دانست و تصریح کرد: تعدادی از مصدومانی که در بخش آی‌سی‌یو بستری هستند از وضعیت خوبی برخوردارند و تعدادی نیز نیاز به مراقبت بیشتر دارند و به مسئولان نیز تاکید شد از تمام امکانات و ظرفیت‌ها برای خدمات‌رسانی مطلوب به مصدومان استفاده کنند که تا این لحظه نیز چنین
بوده است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه