روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
23 خرداد 1395  |  فرهنگ و هنر  |  کد خبر: 12710
0
0
ازدحام مردم در مراسم تشییع پیکر حبیب محبیان
ازدحام مردم در مراسم تشییع پیکر حبیب محبیان
مراسم خاکسپاری حبیب محبیان دیروز 22خرداد برگزار شد با تجمع هزاران نفر از علاقه‌مندان به این خواننده؛ مقابل خانه این هنرمندِ درگذشته همراه بود به طوری که اداره‌ راهنمایی و رانندگی جاده‌های منتهی به محل زندگی حبیب محبیان را مسدود کرد.
طبق منابع محلی رامسر جمعیت زیادی از شهرهای اطراف و تهران عازم رامسر برای شرکت در مراسم خاکسپاری حبیب شده‌اند. بسیاری از آنها نیز تصاویری از این خواننده را در دست داشتند و تعدادی از تصاویر حبیب نیز روی خودروها نصب شده بود. همچنین صدای ترانه‌های این خواننده پیشکسوت از خودروهای افرادی که در مراسم حضور یافته‌اند، شنیده می‌شد.
در جریان این مراسم؛ پیکر مرحوم حیبب محبیان در منزل وی گردانده شد و با گفتن ذکر «یا حسین» و «لا اله الا الله» دور خانه گردانده شد. سپس برای دقایقی در داخل خانه قرار گرفت. هم‌اکنون با قرائت نماز میت؛ تشییع پیکر وی به امامزاده محمد آغاز شده است.
پیکر مرحوم حبیب محبیان به خاک سپرده شد و با وجود آن که مراسم به پایان رسیده بود ولی مردم همچنان بالای مزار وی در امام‌زاده محمد تجمع کردند.
مراسم سوم وی نیز روز سه شنبه 25 خرداد از ساعت 15 الی 17 در امام‌زاده محمد برگزار خواهد شد.
حبیب محبیان دو روز پیش براثر ایست قلبی در سن 63 سالگی درگذشت.
برادر حبیب در میان مردم حضور یافت و در سخنان کوتاهی از حضور مردمی در مراسم تدفین این خواننده تقدیر و تشکر کرد و به همه مردم فقدان این هنرمند را تسلیت گفت. پسر بزرگ حبیب نیز در مراسم حضور یافته بود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه