روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
19 خرداد 1395  |  حوادث  |  کد خبر: 12451
0
0
با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صورت گرفت
بازدید از بیمارستان های‌ شهدا بندرلنگه، پارس ابوموسی
دکتر حسین داودی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به همراه دکتر فرشید فر معاون توسعه ،دکتر حسنی آزاد معاون درمان و مهندس احمدی پور مدیر دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، در سفر به جزیره زیبای ابوموسی و شهرستان بندرلنگه از مراکز درمانی و بیمارستان‌های این دو شهرستان بازدید کردند.
دکتر داودی در ابتدای این سفر پس از عزیمت به جزیره زیبای ابوموسی و حضور در شبکه بهداشت و بیمارستان این شهرستان پس از دیدار و گفتگو با مسئولان و کارکنان بهداشت و درمان ابوموسی از بخش‌های مختلف اورژانس، زنان و زایمان، اتاق‌های عمل، داروخانه، بخش‌های بستری کودکان و پانسیون پزشکان و پرستاران در بیمارستان پارس ابوموسی بازدید کرد.
در ادامه این سفر، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان و هیات همراه با حضور در شهرستان بندرلنگه در غرب استان از بخش‌های مختلف بیمارستان شهدای بندرلنگه بازدید کردند ؛ در این بازدید دکتر داودی با حضور در واحد‌های مختلف بیمارستان از جمله آزمایشگاه، داروخانه و بخش‌های داخلی، زنان و زایمان و... پس از ملاقات با بیماران بستری در این بیمارستان از آنان دلجویی کرد.
شایان ذکر است دکتر داودی با هیات همراه از بیمارستان نیاپور بندر خمیر نیز بازدید کرد و از اقدامات انجام شده در این شهرستان ابراز رضایت کرد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه