چاپ خبر
تکذیب خبر احضار علی ضیاء و ممنوع‌التصویری زائری به درخواست هیات رئیسه مجلس
روزنامه همدلی   |   22 دی 1397   |   کد خبر: 57493   |   لینک خبر:   hamdelidaily.ir/n57493

ایلنا| سخنگوی هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: اینکه مجری برنامه‌ای احضار شده باشد، صحت ندارد ما به کسی نگفتیم که فردی در صدا و سیما ممنوع التصویر شود. این‌ها اصلا در شان هیات رئیسه و رئیس مجلس نیست.
بهروز نعمتی عضو هیات ریسه مجلس شورای اسلامی روز گذشته در حاشیه صحن علنی در جمع خبرنگاران درباره واکنش‌ها به اظهارات مجری برنامه فرمول یک و درخواست ممنوع التصویری زائری یکی از کارشناسان صدا و سیما گفت: در وهله اول همه باید بدانند که اخبار جلسه هیات رئیسه مجلس از طریق سخنگو به رسانه‌ها داده می‌شود.
وی تاکید کرد: از طرف دیگر جلسات ما با مسئولان روال همیشگی دارد و هرچند وقت یک بار با مسئولان صدا و سیما یا معاونان رئیس‌جمهور و وزرا جلسه‌ای برای بررسی مسائل مختلف برگزار می‌کنیم. سخنگوی هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: اخیرا جلسه‌ای با آقای علی عسگری رئیس صدا و سیما و معاونان ایشان برگزار کردیم که جلسه خوبی بود و مواردی در این جلسه بیان شد که توقع مجلس آن است که با توجه به شرایط اقتصادی صدا و سیما به عنوان پشتیبان تولید در این زمینه وقت بگذارد و برنامه‌هایش هم‌پوشانی داشته باشد تا بتوانیم از فضای ایجاد شده عبور کنیم.
نعمتی خاطرنشان کرد: در فضای فعلی باید همه به سمت پیشبرد امور حرکت کنیم و گلایه‌مندی‌ها را هم بیان کنیم اما مجلس آقای ضیاء را احضار نکرده و همان روز در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها این مساله تکذیب شده است اما اینکه چرا برخی به آن دامن می‌زنند، جای سوال است.