چاپ خبر
پس از هجوم به صفحه شخصی؛
گل محمدی آخرین قربانی مجازی لیگ
روزنامه همدلی   |   26 اردیبهشت 1395   |   کد خبر: 11000   |   لینک خبر:   hamdelidaily.ir/n11000

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بعد از اینکه موفق نشد با پیروزی مقابل استقلال خوزستان موجب قهرمانی پرسپولیس شود، مورد حمله طرفداران این تیم قرار گرفت.
به گزارش «ورزش سه»، حساس‌ترین و آخرین روز لیگ پانزدهم فوتبال ایران با قهرمانی استقلال خوزستان به پایان رسید تا با مشخص شدن رتبه نهایی تیم‌ها از استرس و هیجان آنها کاسته شود. اما روز آخر بسیار پیچیده شد چرا که چند تیم برای رسیدن به رتبه دلخواه سرنوشت آنها دست خودشان نبود.
یکی از آن تیم‌ها پرسپولیس بود که برد تنها راه قهرمانی آنها محسوب نمی شد و باید منتظر لغزش استقلال خوزستان می‌ماندند. خوزستانی‌ها باید با نتیجه تساوی یا باخت بازی را به اتمام می‌رساندند که برد پرسپولیس باعث قهرمانی آنها شود اما این اتفاق از جانب ذوب‌آهن رخ نداد و برد 2 بر صفر خوزستانی‌ها را به قهرمانی رساند.
پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد ناصر حجازی برگزار می‌شود
مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد ناصر حجازی دروازه‌بان و مربی اسبق استقلال و ملی پوش پرافتخار تیم ملی فوتبال ایران روز یکشنبه آینده در قطعه نام آوران برگزار خواهد شد.به گزارش ایرنا، این مراسم از ساعت 10 و 30 دقیقه تا 12 روز یکشنبه دوم خردادماه همزمان با میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) در قطعه نام آوران برگزار می‌شود.زنده یاد حجازی در تاریخ 23 آذر 1328 متولد شد و روز دوم خرداد ماه سال 1390 به علت سرطان ریه در بیمارستان کسری تهران چشم از دنیا فروبست.وی یکی از پرافتخارترین بازیکنان فوتبال ایران بود که در سال 1970 همراه با تیم استقلال قهرمان باشگاههای آسیا شد و در سال 1972 یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا بود. همچنین حجازی در سال 1974 همراه با تیم ملی فوتبال کشورمان قهرمان بازیهای آسیایی شد و در سال های 1976 و 1978 دروازه‌بان تیم ایران در بازیهای المپیک مونترال و جام جهانی
آرژانتین بود.
حجازی در نقش مربی، تیم فوتبال باشگاه استقلال تهران را قهرمان لیگ آزادگان در سال 1377 کرد و یکسال بعد این تیم را به مقام نایب قهرمانی باشگاههای آسیا رساند. روحش شاد و یادش گرامی.