سورپرایز اکتبر ترامپ ایران خواهد بود؟
محسن رفیق (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1522

مدیر شهرداری منطقه 4 همدان مطرح کرد:

افتتاح و کلنگ‌زنی بیش از 45 پروژه

همدان-خبرنگار همدلی:مدیر شهرداری منطقه 4 همدان با اشاره به تحولی سازنده با اجرای پروژه‌های شهری در منطقه 4 همدان، در مراسم افتتاح و ‌کلنگ‌زنی بیش از 45 پروژه در شهرداری منطقه چهار همدان، از خدمات ارائه شده و پروژه‌های مطرح سخن گفت.
به گزارش خبرنگار ما، مجید یوسفی‌نوید مدیر منطقه۴ شهرداری همدان با اشاره به افتتاح و ‌کلنگ‌زنی بیش از 45پروژه در سطح منطقه، اظهارکرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بیش از ۴۵ پروژه درسطح منطقه چهاروبا هدف افزایش کمی وکیفی خدمات رسانی به شهروندان منطقه، افتتاح و‌کلنگ‌زنی شد.
یوسفی نوید افزود: بوستان شهید نفیسی، بوستان عقیل اسلامشهر، پیاده‌روسازی بلوارعلویان، تعریض مسیر اصلی کوی ولیعصر، دیوارکشی رودخانه منوچهری فاز یک، اجرای شبکه مکانیزه آبیاری بلوار آزادگان، آسفالت معابر بوستان عقیل، دیوار کشی رودخانه بلوار ارتش، بازگشایی چهار راه گلستان کوی ولی عصر(عج)، دیوارکشی رودخانه صیفی آباد، پیاده‌روسازی کوی کوثر،و ... بخشی از پروژه‌هایی هستند که درحوزه‌های مختلف شهری افتتاح شد.
وی ادامه داد: درکنار پروژه‌هایی مذکور، پروژه‌های دیگری نظیر اصلاح جداول نهری بلوارآزادگان شهرک الوند، پیاده‌روسازی کوی ولیعصر فازدوم، پارک جیبی کوی ولیعصر(عج)، مرکز محله کوی ولیعصر(عج)، بوستان شهید کوچکی حصارمطهری، احداث فازسه بوستان فدک، بازسازی پارک سعدی فرهنگیان، دیوارکشی رودخانه بهنامجو، اصلاح جداول بلوار بهنامجو فرهنگیان، کول‌گذاری قنات شهرک فرهنگیان، دیوارکشی رودخانه فرهنگیان، اصلاح جداول نهری بلوار آزادگان شهرک الوند و ... نیز ‌کلنگ‌زنی شد. مدیر شهرداری منطقه 4 خاطرنشان کرد: با تأکیدات شهردار محترم و سیاست اعضای شورای اسلامی شهر، مبنی بر توسعه متوازن خدمات و بالا بردن کیفیت پروژه‌ها، همزمان 18پروژه با اعتبار 134 میلیارد و یکصد میلیون ریال افتتاح شد و با افتتاح این پروژه‌ها مشکلاتی از مردمان آن مناطق رفع شد و امیدواریم این اقدامات موجب رضایتمندی هر چه بیشتر این عزیزان باشد.
مجید یوسفی‌نوید در ادامه افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام‌شده و تأکید شهردار محترم مبنی بر مناسب‌سازی معابر، بحث آسفالت را از سال گذشته زودتر آغاز کرده‌ و در این چارچوب40 کوچه خاکی را نیز با رفع مشکل حفاری و زیرسازی و در اندک زمان آسفالت کرده‌ایم که بر این اساس 7 هزار تن در این مدت آسفالت‌ریزی انجام شده است.
وی افتتاح پارک شهید نفیسی را در کنار اقداماتی از قبیل افتتاح چمن مصنوعی، زیرسازی و ایجاد مسیر دسترسی به خیابان ستاره و آسفالت این معبر و همچنین دیوارکشی و پوشش رودخانه واقع در این نقطه را از اقدامات مهم شهرداری منطقه 4 دانست که رفاه و رضایتمندی مردم را به‌دنبال داشته است.
یوسفی‌نوید با اشاره به افتتاح بوستان عقیل در کوی اسلامشهر و همچنین آسفالت تعداد 30 کوچه خاکی در این منطقه افزود: متأسفانه هیچ‌گونه امکانات خدماتی اعم از انشعابات، معابر مناسب و سایر موارد در این منطقه وجود نداشت که با همت همکاران محترم و مشارکت مردم بحث زیرسازی و آسفالت انجام شده و تمامی انشعابات هم برقرار شده است.
وی در پایان برای فراهم کردن فضاهای مناسب ورزشی به‌منظور هدفمند کردن اوقات فراغت شهروندان به‌ویژه جوانان و نوجوانان در سطح منطقه به ساخت زمین‌های ورزشی اشاره کرد که 4 زمین چمن مصنوعی نیز از سال گذشته تاکنون مورد بهره برداری قرار گرفته است.