سورپرایز اکتبر ترامپ ایران خواهد بود؟
محسن رفیق (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1522

حمایت دادگستری فارس از سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و صنعتگران

‌شیراز-خبرنگار همدلی:رئیس کل دادگستری استان فارس در بازدید از شرکت صنعتی و تولیدی افزار کیمیای فارس گفت: قوه قضاییه و دادگستری استان فارس با تمام توان از سرمایه گذاران، تولیدکنندگان که زمینه رونق تولید داخلی را فراهم می‌آورند حمایت می‌کند. حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی ضمن بازدید از شرکت صنعتی و تولیدی افزار کیمیای فارس به بررسی مشکلات حقوقی این شرکت بزرگ صنعتی که در زمینه قطعه‌سازی فعالیت می‌کند پرداخت. در این بازدید میدانی و هدفمند که در راستای برررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و از سوی ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فارس انجام گرفت، ‌رئیس کل دادگستری استان فارس با توانمندی و فعالیت این گروه صنعتی از نزدیک آشنا شده و اقدامات این فعال عرصه اقتصادی را از نزدیک مشاهده و ارزیابی کرد. حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در این نشست با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ‌رئیس قوه قضاییه مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاری‌های مشروع، تولیدکنندگان را سربازان خط مقدم در دوران تحریم اقتصادی دانست و تأکیدکرد: قوه قضاییه و دادگستری استان فارس با تمام توان از سرمایه گذاران، تولیدکنندگان که زمینه رونق تولید داخلی را فراهم می‌آورند حمایت می‌کند.

بخشش ۱۳ محکوم به قصاص در سال جاری با تلاش شورای حل اختلاف استان فارس

نماینده عالی قوه قضاییه در استان فارس در بازدید از شرکت صنعتی و تولیدی افزار کیمیای فارس با اشاره به ظرفیت بالای این واحد صنعتی و ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰۰ نفر به بررسی مشکلات حقوقی این گروه صنعتی قطعه سازی پرداخت و گفت: مقرر گردید طی چند روز آینده جلسه‌ای با حضور مدیر عامل این واحد صنعتی و سایر مسئولان امر برگزار و مشکلات مربوطه در این زمینه رسیدگی و موانعی که بر سر راه این شرکت صنعتی است برداشته شود و با حمایت دستگاه قضایی و در راستای شعار سال «جهش تولید» و همچنین اجرای سیاست‌های ستاد اقتصاد مقاومتی استان فارس زمینه افزایش تولید بیشتر این واحد بزرگ صنعتی فراهم آید.
گفتنی است با نظر مسئولان این واحد تولیدی با رفع مشکلات پیش روی این شرکت قطعه سازی ظرفیت اشتغال آن تا دو برابر افزایش خواهد یافت.