سورپرایز اکتبر ترامپ ایران خواهد بود؟
محسن رفیق (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1522

سخنگوی وزارت امور خارجه در بازدید از سالن اجلاس:

وزارت امور خارجه باید برای بهره‌برداری پروژه مرکز همایش‌های ‌بین‌المللی اصفهان کمک کند

اصفهان – خبرنگار همدلی: سخنگوی وزارت امور خارجه و ‌رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌‌ای وزارت امور خارجه گفت: تحریم‌ها نباید مانع اجرای پروژه‌های بزرگ و فاخری مانند سالن اجلاس ‌بین‌المللی اصفهان باشد. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌‌ای شهرداری اصفهان، سید عباس موسوی در بازدید از پروژه مرکز همایش‌های ‌بین‌المللی اصفهان با اشاره به ‌‌این‌که وزارت امور خارجه باید برای بهره‌برداری این پروژه کمک کند، اظهار کرد: باید به اصفهان و ایران برای داشتن چنین پروژه ملی تبریک گفت، سالن اجلاس سران در تهران احداث شده اما باید از زیرساخت‌ها در دیگر نقاط کشور هم استفاده کرد. وی ادامه داد: پروژه فاخر مرکز همایش‌ها، بین‌المللی بودن اصفهان را تکمیل می‌کند بنابراین باید این پروژه در جایگاه ملی دیده شود و آن را وابسته به یک دولت یا زمان خاص ندانست.
سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: آنچه در این پروژه ملی مغفول مانده، حضور سرمایه گذار خارجی است. مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان نیز در این جلسه که در محل پروژه مرکز همایش‌های ‌بین‌المللی اصفهان برگزار شد، گفت: پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان بازوی خوبی برای وزارت خارجه محسوب می‌شود.
ایمان حجتی در بازدید سخنگوی وزارت امور خارجه از پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان، اظهار کرد: این پروژه در موقعیت ویژه‌ای در حال احداث است به طوری که با بهره‌برداری حلقه حفاظتی شهر که در حال حاضر بخش‌هایی از آن کامل شده، فاصله این مرکز با فرودگاه بین‌المللی اصفهان، کمتر از هفت دقیقه است و با عبور از حلقه حفاظتی نیازی به ورود به داخل شهر هم نیست.