جمهوری اسلامی و طوفان مدرنیسم
حسن جعفریانی (عضو هیات علمی دانشگاه)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1516

جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان گلستان برگزار شد

گرگان- رحمت ا... میرزاعلی-خبرنگار همدلی:با حضور مدیران عامل صنعت آب و برق استان، جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان گلستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان،‎‌ در این جلسه که مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌‌ای گلستان، توزیع برق، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و به همراه مدیران روابط عمومی حضور داشتند، بر انسجام و هماهنگی بیشتر شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو تاکید شد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان در این دیدار با اشاره به اهداف مشترک شرکت‌های زیرمجموعه تصریح کرد: باید با همکاری همدیگر سعی شود تا مشکلات و چالش‌ها موجود را حل کنیم.
مهندس علی‌اکبر نصیری همچنین در این جلسه لزوم توجه به اجرای برنامه‌های مشترک از جمله مدیریت مصرف آب ‌و برق را خواستار شد و گفت: حرکت هماهنگ شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو در راستای انسجام بخشی به فعالیت‌ها می‎‌تواند در پیشبرد اهداف وزارت نیرو کارساز باشد. رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان با اشاره به برنامه‌ریزی مشترک بین شرکت‌های زیرمجموعه برای بهره‌مندی مردم تصریح کرد: خوشبختانه در بطن اقدامات کلیه شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو موضوع خدمت‌رسانی مستقیم به مردم شریف استان مطرح است که هماهنگی کلیه این مجموعه‌ها در همین راستا کمک بزرگی برای رسیدن به اهداف وزارت نیرو را فراهم خواهد کرد.