جمهوری اسلامی و طوفان مدرنیسم
حسن جعفریانی (عضو هیات علمی دانشگاه)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1516

رئیس برنامه ریزی گاز گلستان خبر داد

طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن همراه گاز

گرگان- لقمان میرزاعلی-خبرنگار همدلی:مهندس ولی ا... مقصودلو رئیس برنامه‌ریزی گاز گلستان در این خصوص گفت: در زمینه تأمین قطعات یدکی ایستگاههای تقلیل فشار و به منظور دستیابی به بانک اطلاعاتی مناسب برای کلیه همکاران‌، ‎‌ واحد برنامه‌ریزی و کنترل تعمیرات اقدام به طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن همراه گاز سازگار با گوشی‌های موبایل با سیستم‌‌‌اندروید کرد .
وی در خصوص نحوه استفاده از این اپلیکیشن افزود: همکاران گرامی می‎‌توانند ‌با دریافت فایل همراه گاز .apk ‌و نصب آن درگوشی خود،‎‌ به محیط اپلیکیشن وارد شده ‌و از قابلیت‎های بخش‌های مختلف آن استفاده کنند.
مقصودلو ‌ادامه داد :این اپلیکیشن از 6 ماژول با کاربری ویژه ‌شامل ‌لیست اقلام، لیست تجهیزات ایستگاههای استان، آشنایی با مشخصات ولوها و رگلاتورها، ‎‌استانداردها و دیکشنری تشکیل شده است که همکاران هر بخش می‎‌توانند متناسب با وظایف تعیین شده از ماژول‌های مورد نظراستفاده کنند. ‌وی در ادامه به ویژگی‌های این ‌اپلیکیشن اشاره کرد و ‌گفت: ‌از ویژگی‌های قابل ذکر ‌می‎‌توان به قابلیت جستجو 3844 قلم از قطعات و تجهیزات مورد استفاده در ایستگاهها به همراه شماره کد کالا،‎‌ عنوان اصلی (Heading) و شرح کالا (Decreption) اشاره کرد که تصاویر 2000 رکورد این قطعات همراه با سایزینگ آنها در آن ‌بارگذاری شده است. رئیس برنامه‌ریزی گاز گلستان تصریح کرد: این اپلیکیشن شامل ماژول‌های دیگری نظیر اطلاعات مربوط به تجهیزات ایستگاههای تقلیل فشار استان همراه با تصاویر آنها و نقشه‌های انفجاری رگلاتورها نیز هست.
وی در خاتمه ضمن تقدیر از همکار گرامی جناب دکتر برنا بابت طراحی و تهیه این اپلیکیشن اظهار داشت: یکی از مولفه‌های توسعه و حرکت به سمت تعالی و تعمیق آمیزه‌های مدل‌های کیفیتی به‌روزآوری رویکردهای سازمان با استفاده از فناوری‌ها و دستاوردهای جدید علمی است که خوشبختانه این موضوع در سطح سازمان به‌صورت مصداقی مشاهده می‎‌شود.
که می‎‌بایست انجام فعالیتها و اقدامات در فرآیندهای مرتبط بصورت ساختارمند،‎‌ نظام‌یافته و یکپارچه جاری و جهت اثربخشی در قالب منطق رادار ارزیابی شود.