هراس از یک استعفای احتمالی
محسن خرامین (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1538

انهدام باند سارقان با کشف 83 میلیارد اموال مسروقه

کشف 117 میلیارد کالای قاچاق در فارس

شیراز-خبرنگار همدلی:فرمانده انتظامی استان از کشف 117 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق طی 24 ساعت گذشته در سطح استان خبر داد.
سردار «رهام بخش حبیبی» در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته با اجرای طرح ویژه مبارزه با قاچاق کالا در سطح استان، 21 خودرو حامل کالای قاچاق توقیف، 25 متهم دستگیر و 117 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف شد. وی به تشکیل 393 پرونده کالای قاچاق در سال جاری اشاره کرد و گفت: در این مدت 334 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق توقیف، 470 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف و 396 متهم تحویل مراجع قضائی شده است.

کشف اموال مسروقه 83 میلیاردی در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: در پی وقوع سرقت های منزل ، خودرو ، قطعات و محتویات خودرو و ... توسط مجرمان حرفه ای و سابقه دار در سطح شهرستان شیراز، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. سردار حبیبی با اشاره به شناسایی و انهدام 8 باند سارقان در این خصوص طی یک ماه اخیر، اظهار داشت: در تحقیقات انجام شده، متهمان تا کنون به 270 فقره انواع سرقت اعتراف کردند. وی با اشاره به کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه از این باندها، ارزش اموال مسروقه کشف شده بر طبق نظر کارشناسان را 83 میلیارد ریال عنوان کرد.