حقوق متهمان
از روی کاغذ تا مرحله عمل

ولی‌الله شجاع پوریان (مدیرمسئول)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1542

«ماه بلور» و «پرستار» به قهرمانان سلامت تقدیم شد

به گزارش روزنامه همدلی، قطعه «ماه بلور» به آهنگسازی ارشک رفیعی و آواز محمدجواد یزدچی تقدیم کادر درمانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی درگیر مداوای بیماران کرونایی شد.
این اثر پنجمین کار مشترک محمدجواد یزدچی به عنوان خواننده و ارشک رفیعی به عنوان آهنگساز است که به فراخور شرایط کنونی حاکم بر کشور ساخته شده و به پاس زحمات کادر درمان، به این قهرمانان سلامت تقدیم شده است.
با صدای یزدچی تا به حال قطعاتی چون «گفتن نتوانم»، «تو بمان و دگران»، «آیینه دل»، «ماه و پری» و «چشم مست» به آهنگسازی ارشک رفیعی و جانا ارژنگ منتشر شده و این بار قطعه «ماه بلور» در فضایی متفاوت و بر اساس شعری از ارشک رفیعی ساخته و پرداخته شده است.
از رفیعی نیز چندی پیش قطعه «جان جانم» با صدای شهرام ناظری در رسانه‌های معتبر مجازی شنیدنی شد. نیمه اسفندِ جاری قرار بر اجرای کنسرتی به آهنگسازی ارشک رفیعی با همراهی گروه سمان بود که به دلیل لغو کنسرت‌ها تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.
قاسم افشار خواننده موسیقی پاپ با سابقه کشورمان هم به منظور پاسداشت تلاش پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های میزبان افراد مبتلا به کرونا در روزهای اخیر قطعه «پرستار» را منتشر کرد. در این قطعه فریماه حسینی ترانه‌سرا و محمدرضا چراغعلی به عنوان آهنگساز حضور دارند.