روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
12 آذر 1398  |  سیاست  |  کد خبر: 68087
0
0
از ۲۵ فرآیند انتخابات ۲۴ فرایند الکترونیکی است
رئیس ستاد انتخابات استان تهران، گفت: از ۲۵ فرآیند انتخابات ۲۴ فرایند الکترونیکی است و فقط مرحله اخذ رای و شمارش آراست که برای انجام آن نیازمند ایجاد زیرساخت و هماهنگی شورای نگهبان هستیم.
شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با بازدید از روند ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساختمان شماره دو فرمانداری تهران واقع در مجموعه چهل سرای مصلا اظهار کرد: امروز دومین روز از ثبت نام داوطلبین نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی است. به ابتکار فرمانداری و کمک مصلا ستاد ثبت‌نام در محل مناسبی برقرار شد و داوطلبان و مسئولان مشکل پارکینگ و جا ندارند و سیستم ها برای ثبت نام مناسب هستند. او با ارائه گزارشی از تعداد ثبت‌نام شدگان گفت: تعداد افراد نهایی برای کل کشور ۷۸۹ نفر بوده است که از این میان ۲۱۴ داوطلب مربوط به استان تهران بوده است و از این مجموع ۱۹ درصد خانم و ۸۱ درصد اقا ثبت نام کرده اند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: از ۲۵ فرآیند انتخابات ۲۴ فرایند الکترونیکی است و فقط مرحله اخذ رای و شمارش آراست که برای انجام آن نیازمند ایجاد زیرساخت و هماهنگی شورای نگهبان هستیم.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه