روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
18 آبان 1398  |  فرهنگ و هنر  |  کد خبر: 67468
0
0
برگزاری سمینار آموزشی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در شرکت پالایش گاز پارسیان
همدلی:سمینار آموزشی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به منظور آشنایی کارکنان با اصول و استراتژی‌های عمومی پدافند غیر عامل یک دوره سمینار آموزشی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در سالن اجتماعات کوثر با حضور مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان، فرماندار، معاون فرماندار تعدادی از روسا و مسئولین ادارات شهرستان مهر، اعضای کمیته بحران شهرستان و کارکنان پالایشگاه با همت کمیته بحران و آموزش شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی این سمینار آموزشی که با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در سالن اجتماعات کوثر این شرکت برگزار شد؛ دکتر حسینی جناب، استاد دوره ضمن ابراز خرسندی از دوره برگزار شده، هدف این دوره را آشنایی با اصول و مبانی پدافند غیر عامل، آمایش سرزمینی و مکان یابی، مبانی استتار، اختفا و فریب، جنگ نرم، سازه امن و استحکامات دفاعی، مرزبندی بین نظامی گری و مدیریت در پدافند غیر عامل، استراتژی انهدام مراکز ثقل و تئوری واردن، مثال‌های کاربردی از موضوع پدافند غیر عامل دانست و هرکدام از مباحث مطرح شده را به طور مفصل تشریح کرد.
در ادامه دکتر حسینی جناب کارشناس مسایل پدافند غیر عامل و مدیریت بحران به پرسش کارکنان پاسخ گفت و از برگزارکنندگان این دوره آموزشی تشکر کرد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه