روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
18 آبان 1398  |  فرهنگ و هنر  |  کد خبر: 67462
0
0
مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان:
راه وشهرسازی استان بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شرق اصفهان مصمم است
اصفهان – مرادیان- خبرنگار همدلی:حمیدرضا امیرخانی در نشستی مشترک با حضور حسن کامران نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و آغاز بکار پروژه‌های راهسازی در شرق اصفهان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان، با حضور حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، حمیدرضا امیرخانی مدیرکل راه وشهرسازی استان ، معاونین و کارشناسان این اداره کل ، مسائل و مشکلات پروژه‌های حوزه راه وشهرسازی در شرق اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.
کامران در این نشست ضمن پیگیری پروژه‌های مورد نظر شهرستان ، خواستار تکمیل پروژه‌های اژیه – ورزنه، جیلان آباد – کلمنجان، پل مزرعه شور، دشتی – بهارستان، مزرعه عرب و محور جیلان آباد – فساران - دستگرد مار – تیمیار و ورودی شهر کوهپایه شد.
مدیرکل راه وشهرسازی استان نیز از آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های شرق اصفهان طی هفته جاری خبر داد و گفت: مصمم هستیم تا پروژه‌های نیمه تمام را در شرق اصفهان تکمیل و پروژه‌های مورد درخواست را شروع نماییم.
وی اظهار داشت: در خصوص محور اژیه – ورزنه با توجه به وجود تیرهای برق در مسیر که عاملی بر کندی احداث پروژه شده بود، مقرر شد تا با جابجایی تیرهای برق توسط اداره برق و تامین قیر مورد نیاز از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ، عملیات اجرایی این پروژه در اسرع وقت آغاز شود.
پروژه جیلان آباد – کلمنجان نیز بحث انتقال اعتبار از راهداری پیگیری و بلافاصله کار توسط پیمانکار آغاز می‌شود.
امیرخانی با توجه به اتمام احداث پروژه پل مزرعه شور توسط این اداره کل، گفت: احداث پل مزرعه شور توسط این اداره کل انجام و به اتمام رسیده و احداث راههای دسترسی آن توسط شهرداری و طی هفته جاری انجام خواهد شد.
وی افزود: پروژه‌های محور جیلان آباد- فساران-کوهان- دستگردمار و پروژه دشتی – بهارستان نیز جهت انجام عملیات راهسازی و طی هفته جاری به مناقصه گذاشته خواهد شد و پروژه پل مزرعه عرب نیز با توجه به اختصاص یک میلیارد تومان از ابتدای هفته آینده آغاز بکار خواهد کرد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه