روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
20 تیر 1398  |  ورزش  |  کد خبر: 63640
0
0
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان
اصفهان میزبان دو نمایشگاه صنعت آموزش و چاپ و بسته‌بندی
اصفهان - مرادیان: محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان از 18 تا 21 تیرماه میزبان دو نمایشگاه تخصصی «صنعت آموزش» و «چاپ و بسته‌بندی» است.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، هر دو عنوان نمایشگاهی که این هفته در اصفهان آغاز شدند، با توجه به پتانسیل‌های بسیار مطلوب اصفهان در حوزه‌های آموزش و چاپ و بسته‌بندی برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شوند تا علاقه‌مندان به این دو بخش، نیازهای خود را برطرف کنند.
هفتمین نمایشگاه تخصصی صنعت آموزش در 2300 مترمربع فضای نمایشگاهی و با حضور 38 موسسه آموزشی از استان اصفهان در حال برگزاری است.
در این نمایشگاه، مدارس غیرانتفاعی، مهدکودک‌ها، مدارس و مجتمع‌های آموزشی، موسسات آموزشی کنکور و کمک‌آموزشی، ناشران کتب کمک‌ آموزشی، موسسات آموزش عالی شامل دانشگاه‌های آزاد، دانشگاه‌های غیرانتفاعی، دانشگاه‌های علمی کاربردی و دانشگاه‌های دولتی، آموزشگاه‌های خصوصی زبان، آموزشگاه‌های مشاغل فنی و حرفه‌ای، فعالان حوزه تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان نرم‌افزارها و شبکه‌های اجتماعی و موسسات شاغل در مبحث خلاقیت و موفقیت حضور دارند.
از شاخص‌ترین موسساتی که در این نمایشگاه حضور دارند می‌توان به قلم‌چی، فن‌آوران حکیم، برهان، دانش‌پژوهان، مجتمع فنی تهران و جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان اشاره کرد که هر یک نقش تاثیرگذاری در حوزه آموزش استان اصفهان دارند.
ویژگی خاص هفتمین نمایشگاه تخصصی صنعت آموزش، همکاری و مشارکت ویژه دانشگاه‌های آزاد و مشارکت‌ مهدهای کودک و آموزشگاه‌های علمی آزاد بوده است. همچنین مدارس غیرانتفاعی شاخص اصفهان نیز در کنار موسسات آموزش خصوصی و کمک آموزشی در نمایشگاه حضور دارند.
در کنار این نمایشگاه، یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در 1400 مترمربع فضای نمایشگاهی در حال برگزاری است.
44 شرکت و موسسه از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، همدان، گیلان و فارس در این نمایشگاه حضور دارند و انواع ماشین‌آلات چاپ و ملزومات، چاپ سیلک اسکرین، مهر و پلاک، هولوگرام و لیبل‌ها، ماشین‌آلات بسته‌بندی و ملزومات، خدمات بسته‌بندی، ظروف و لوازم بسته‌بندی، لفافه‌های بسته‌بندی و سایر موارد مربوط به صنعت چاپ و بسته‌بندی را به نمایش می‌گذارند.
شرکت‌های افق قطعات آسیا، هودیس پارس، نوین تاک، رایا شقایق آسیا، چاپ صفا، کیاما، ماشین‌سازی حرفه و فن، ماد رول، قالب‌سازی سعدی، کاوش ماشین سپید، نگارستان نقش سورنا، پارس جت، مبین‌تک، قالب‌سازی صبوری، همدان لیبل و مکسس از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که در یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته اصفهان حضور دارند.
علاقه‌مندان به بازدید از این دو نمایشگاه می‌توانند از ساعت 17 تا 23 تا 21 تیرماه 98 به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه