روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
23 اسفند 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 59988
0
0
ساخت اورژانسی دکور «دورهمی»
پیمان قانع، طراح دکور برنامه «دورهمی» درباره طراحی و ساخت دکور این برنامه که قرار است نوروز ۹۸ روی آنتن شبکه نسیم برود، به مهر گفت: از چهارشنبه ۲۲ اسفند، کارمان را برای ساخت دکور شروع کردیم. چند بار پیش از این، طراحی‌هایی برای دکور این برنامه انجام داده‌ام اما از آنجایی که خودم را راضی نمی‌کرد، به نتیجه نرسید و با آقای [مهران] مدیری گفت‌وگوهای بیشتری در این زمینه داشتیم.
قانع ادامه داد: بیشتر روی طراحی کار کردیم چون می‌خواستیم دکور امسال به نسبت سری‌های قبل بهتر شود و اکنون به طرحی رسیدم که به نظر خودم، خوب شده است.
این طراح دکور در ادامه گفت: ما چند بار برای طراحی دکور، اتود زدیم و در نهایت به صحنه‌ای رسیدیم که در آن، قاب‌هایی از تصاویر مردم ایران را در جایی شبیه به قصر و موزه می‌بینیم. یکی از مشکلات ما این بود که دو ستون مزاحم در سالن لوکیشن وجود دارد و کمی ما را درگیر کرد ولی به تازگی این مشکل هم حل شده است.
قانع در پایان درباره اینکه ساخت این دکور چند روز زمان می‌برد، گفت: من در تلویزیون به اورژانس معروف هستم! ولی طی قراری که با آقای مدیری و مصطفی احمدی (تهیه‌کننده) داریم، ۲۶ و ۲۷ اسفند ساخت دکور تمام می‌شود، ۲۸ اسفند هم نورپردازی می‌کنیم تا وارد ضبط برنامه شویم. هرچند آقای مدیری درگیر تصویربرداری سریال «هیولا» است و باید با آفیش سریال، به صحنه «دورهمی» بیاید.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه