روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
23 اسفند 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 59987
0
0
اجرای ویژه «ماشینری» برای انجمن‌های صنفی کارگری
نمایش «ماشینری» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری، امروز (پنجشنبه ۲۳ اسفند) میزبان هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارگری استان تهران و جمعی از کارگران خواهد بود.
این نمایش که روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد، اجرای ویژه‌ای برای کارگران و انجمن‌های صنفی کارگری ترتیب داده است. در پایان این اجرا، جلسه گپ و گفتی نیز با حضور هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارگری و کارگران برگزار خواهد شد.
در این نمایش، سعید جاودان، ریحانه جعفری، فرزاد دشتی، نگار شهبازی، نوید غفوری، مهلا قدوسی، محمد مهدی کیان، عیسی محمدی و علیرضا موسوی به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «کارگران مشغول کارند. آنها برای گذران زندگی ناچار به در خواست و دریافت مساعده‌اند. اما بخشنامه‌های اداری مانع این کارند. از سویی کارگران در پی یافتن تدابیری‌اند تا بتوانند مساعده‌شان را دریافت کنند. ناهماهنگی‌ها و تدابیر اتخاذ شده باعث ایجاد موقعیت‌ها و ماجراهای عجیبی می‌شود و...»
هلیا میرهادی طراحی صحنه و لباس و نوید غفوری بخش موسیقی اثر را بر عهده دارند. دیگر عوامل این نمایش عبارتند از دستیار صحنه و لباس: مهتاب خواجه، مدیر صحنه: ایمانه بهنام جم، منشی صحنه فائزه زکاوتی، ساخت دکور: محمد باقر باقری و مشاور رسانه‌ای: احمد عظیمی.
نمایش «ماشینری» تا ۲۴ اسفند هر روز ساعت ۲۰ در خانه نمایش، اداره تئاتر به آدرس میدان فردوسی، بالاتر از خیابان ایرانشهر، خیابان موسوی (فرصت)، کوچه محمد آقا، پلاک ۲۴ اجرا خواهد شد. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیکت مراجعه کنند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه