روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
22 دی 1397  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 57489
0
0
وزیر دفاع ایران در مراسم تحلیف مادورو شرکت کرد
ایرنا| مراسم تحلیف «نیکلاس مادورو» رییس جمهوری ونزوئلا با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان 94 کشور جهان در دادگاه عالی قضایی این کشور برگزار شد.
حضور وزیر دفاع ایران در مراسم تحلیف مادورو
«امیر سرتیپ امیر حاتمی» به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مراسم دانشکده نظامی نیروهای مسلح ونزوئلا در محل صبحگاه این دانشکده که با حضور مقامات عالیرتبه کشورهای مختلف و نیروهای مسلح برگزار شد، شرکت کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مادورو رییس جمهوری این کشور پس از مراسم تحلیف در جمع مهمانان و فرماندهان نظامی کشورش به سخنرانی پرداخت.
امیر سرتیپ امیر حاتمی روز گذشته در ادامه سفر خود در ونزوئلا با ارتشبد «ولادیمیر پادرنیو لوپز» وزیر دفاع این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
طرفین در این دیدار با مرور و بررسی سابقه همکاری های دفاعی درخصوص دستیابی به یک نقشه راه جامع همکاری های مشترک با بهره گیری از تمام ظرفیت ها به توافق رسیدند.
در این دیدار امیر سرتیپ حاتمی از وزیر دفاع ونزوئلا برای سفر به ایران دعوت کرد.
ارتشبد ولادیمیر پادرنیو لوپز نیز با ابراز خرسندی از حضور وزیر دفاع کشور دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران در مراسم تحلیف رییس جمهوری ونزوئلا ،حضور وزیر دفاع ایران را نقطه عطف روابط دوجانبه دانست.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه