روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
22 دی 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 57477
0
0
پیگیری ویژه مشکلات مناطق اصفهان با حضور در بین مردم
اصفهان- خبرنگار همدلی: شهردار اصفهان گفت: از این ماه با اعلام قبلی به مناطق شهر اصفهان خواهیم رفت تا اگر مردم مشکلاتی دارند مطرح کرده و مورد پیگیری ویژه قرار گیرد.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه رادیویی «سلام اصفهان» با اشاره به اینکه هر جا مشکلات شهر اصفهان نیاز به پیگیری ویژه داشته باشد در فرآیند اقدام قرار‌ می‌گیرد، اظهار کرد: هر هفته با منتخبان مردم از گروه‌ها و اصناف مختلف در قالب سلسله نشست‌های «اصفهان فردا» گفت و گو دارم و از این طریق با بخشی از دغدغه‌های شهروندان بیشتر آشنا‌ می‌شوم. وی همچنین به طرح مشکلات شهروندان از طریق وب سایت شهردار اصفهان به آدرس Isfahan.ir نیز اشاره کرد و گفت: بنده شخصا از این طریق در جریان مشکلات مردم قرار‌ می‌گیرم و در جهت بررسی و رفع آنها با کمک همکاران اقدام‌ می‌کنم.
شهردار اصفهان تصریح کرد: همچنین برای گفت و گوی چهره به چهره با مردم در همه مناطق شهرداری اصفهان به صورت سرزده یا از قبل اعلام شده حضور پیدا‌ می‌کنم تا سخنان شهروندان را بشنوم.
وی با بیان اینکه از این ماه به صورت از قبل اعلام شده به مناطق خواهیم رفت تا اگر مردم مشکلاتی دارند مطرح شده و مورد پیگیری ویژه قرار گیرد، گفت: سامانه تلفنی 137 شهرداری نیز مشکلات مردم را دریافت‌ می‌کند که بنده از طریق این سامانه نیز در جریان مشکلات مردم قرار‌ می‌گیرم و با تلاش بخش‌های مختلف شهرداری آنها را گره گشایی‌ می‌کنیم.
نوروزی افزود: سامانه تلفنی 137 به جز دریافت مشکلات، یک صندوق صوتی هم دارد که مردم‌ می‌توانند، نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را از این طریق مطرح کنند. من هم پیام‌های مردم را دنبال‌ می‌کنم و در مجموع همه ابزارهای ارتباط با مردم ایجاد شده است تا پاسخگو باشیم. این ارتباط دو سویه با شهروندان برای من به عنوان خادم مردم در شهرداری دارای اهمیت ویژه‌‌ای است و خوشحالیم که زمینه مشارکت شهروندان وجود دارد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه