روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
15 آبان 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 54761
0
0
گذشته یا آینده؛ مساله این است
«یک مکان ساکت۲» در راه سینماها
بعد از موفقیت غیرقابل پیش‌بینی «یک مکان ساکت» در اوایل سال ۲۰۱۸، کار روی دنباله فیلم ادامه دارد؛ قصه‌ای که هنوز معلوم نیست به کدام سو خواهد رفت.
به نقل از مووی‌وب، بازیگران فیلم «یک مکان ساکت» (۲۰۱۸) از خطوط روایی احتمالی قسمت دوم این فیلم، پرده برداشتند. «یک مکان ساکت» درامی هیجان‌انگیز و ترسناک با بازی، کارگردانی و فیلمنامه جان کرازینسکی و همراهی امیلی بلانت است. این فیلم یکی از پدیده‌های سینمای جهان در سال ۲۰۱۸ بود و استقبال گرم مخاطبان، فروش ۳۴۰ میلیون دلاری و همچنین اقبال منتقدان از آن در مقابل بودجه ساخت نه چندان زیاد ۲۰ میلیون دلار، یک موفقیت تمام عیار بود.
کرازینسکی قبلا در گفتگوهایی اعلام کرده بود برنامه ای برای ساخت دنباله بر این فیلم ندارد اما گویا این تصمیم عوض شده است و تیم نویسندگان در حال آماده کردن فیلمنامه دوم هستند. چیزی که اکنون ذهن طرفداران فیلم را مشغول کرده نحوه ادامه قصه و موضوع فیلم دوم است. امیلی بلانت به عنوان بازیگر و همسر جان کرازیسنکی (هم در فیلم و هم در دنیای واقعی) در این باره می‌گوید: از یک نقطه نظر دانستن این که شناختن آدم‌های فیلم و این که قبل از حمله آن موجودات ترسناک چه زندگی‌ای داشتند می‌تواند جالب باشد، ولی من مطمئن نیستم این ایده را دنبال کنیم. من فکر می‌کنم مردم به سرنوشت این خانواده که اکنون همچون یک کتاب باز باقی مانده علاقه‌مندند و در نتیجه باید به فصل آینده و اتفاقات پیش روی آن‌ها بپردازیم.
میلیسنت سیموندز دیگر بازیگر فیلم نیز عقیده دارد فیلمی با داستانی متقدم‌تر از فیلم اول، ایده جالبی است اگر به پیدایش آن موجودات بپردازد، اما ادامه دادن قصه و دیدن رشد بچه‌هایی که از فیلم قبلی بازماندند، بهتر به نظر می‌رسد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه