روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
19 مهر 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 53707
0
0
بازدید اعضای کمیسیون ماده 5 استان اصفهان از کاشان
اصفهان- همدلی| اعضای کمیسیون ماده 5 استان اصفهان ضمن بازدید از شهر کاشان، با نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان دیدار داشتند.
حجت اله غلامی مدیرکل راه وشهرسازی استان، امیر حسین رییسی مدیرکل دفتر فنی استانداری، علی اکبر مرتضایی فرماندار شهرستان‌‌، سعید ابریشمی راد شهردار کاشان و کلیه اعضای کمیسیون ماده 5 استان یاز موارد قابل طرح در کمیسیون ماده 5 شهر کاشان بازدید کردند.
اعضای کمیسیون بعد از بازدید از شهر کاشان در دیدار با آیت‌اله نمازی نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان در دفتر ایشان حضور یافتند.
آیت اله عبدالنبی نمازی در جمع اعضای کمیسیون ماده 5 استان گفتند: اقدامات انجام شده در جهت رفع امورات عموم توسط مسئولین صدقه جاریه است و امید است با تلاش همه مسئولان، ضمن رفع ورجوع مشکلات‌‌، زمین مصلی این شهرنیز به عنوان مکانی برای اجتماع عموم هرچه سریعتر اقدامات اولیه آن جهت واگذاری و احداث به نتیجه برسد.
مدیر کل راه وشهرسازی در ادامه بیان داشت: با عنایت به دستورات امام جمعه محترم درخصوص واگذاری زمین جهت احداث مصلی در شهر کاشان، طبق توافقات گذشته به تعهدات خود پایبند هستیم و بخش عمده‌‌ای از مشکلات واگذاری این اراضی مرتفع و امید است تا هرچه زودتر بتوانیم این مهم را در شهر کاشان به نتیجه رسانیم.
سپس غلامی در جلسه کمیسیون ماده 5 شهر کاشان که در محل شهرداری کاشان برگزار شد گفت: کمیته‌های کارِ کارشناسی در شهرستان باید بسیار قوی عمل شود تا موضوعات مطروحه در جلسات کمیسیون ماده 5 استان قابل دفاع باشد. وی با اشاره به تبصره 3 ماده 43 آیین نامه تهیه و تدوین طرح‌های شهری اظهار داشت: طبق این ماده باید جلسات کمیسیون ماده 5 فقط در مرکز استان در محل استانداری و یا راه وشهرسازی استان برگزار شود و لازم است تا در جلسات کمیته کارِ کارشناسی که مقرر است در شهرستان‌ها انجام شود، تمامی اطلاعات از قبیل مستندات حقوق مکتسبه و ساخت وسازهای مجاور و اتفاقات رخ داده برای پلاک‌های مجاور طرح مورد نظر و به گونه‌ای قوی مورد بررسی قرار گیرد تا در جلسات رسمی کمیسیون ماده 5 استان قابل دفاع باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه