روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
19 مهر 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 53704
0
0
در مراسم معارفه مدیرعامل جدید فولاد مبارکه مطرح شد
تحقق تولید ۵۵ میلیون تن فولاد تا افق ۱۴۰۴
اصفهان- همدلی| مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل فولاد مبارکه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)؛ نماینده شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، نمایندگان استاندار و جمعی از مسئولین استان اصفهان؛ امام جمعه، فرماندار و جمعی از اعضای شورای تامین شهرستان مبارکه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان لنجان، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه، مدیر عامل جدید و سابق فولاد مبارکه و جمع کثیری از معاونین، مدیران و کارکنان در محل سالن برگزاری همایش‌های فولاد مبارکه برگزار شد.
در بخش نخست این مراسم «زهرا سعیدی مبارکه» نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات و همکاری دکتر بهرام سبحانی گفت: امروز شاهد مراسم تکریم یکی از مدیران توانمند صنعت فولاد کشور بودیم که در رشد صنعت فولاد کشور و توجه به مسئولیت‌های اجتماعی سازمان خوش درخشید. مدیری که با سوابق درخشان خود تا حد توان تلاش کرد تا چرخ صنعت فولاد کشور را به خوبی بچرخاند و موجبات عزت و سربلندی صنعت فولاد کشور را در سطح بین المللی مهیا کنند.
وی همچنین افزود: مهندس عظیمیان مدیر عامل جدید فولاد مبارکه پیش از این نیز در عرصه صنعت فولاد کشور زحمات زیادی کشیده‌اند، که امیدواریم از این پس نیز با تلاش و همکاری کارکنان فولاد مبارکه، این شرکت در حوزه‌های داخلی و بین المللی خوش بدرخشد.
در ادامه این مراسم دکتر بهرام سبحانی مدیر عامل سابق طی سخنانی از مدت حضور خود در شرکت فولاد مبارکه به عنوان فرصتی برای انتقال تجربه و خدمت به جامعه یاد و با ارائه گزارشی از دستاوردهای سنوات اخیر فولاد مبارکه اضافه کرد: دستاوردهای فولاد مبارکه به ویژه در ۵ سال اخیر به دست توانمند کارکنان شرکت به دست آمد و این جانب به عنوان مدیر عامل فقط فرصت‌ها را در اختیار ایشان قرار دادم تا بتوانند استعدادهای خود را شکوفا کنند. نتیجه کار هم این شد که آنچه از فولاد مبارکه انتظار می‌رفت امروز محقق شده است.
مدیر عامل سابق فولاد مبارکه با بیان این که در این سنوات و حتی در سخت‌ترین شرایط اقتصادی، سهامداران فولاد مبارکه نیز همواره از خرید سهام فولاد مبارکه منتفع شده‌اند، ادامه داد: به عنوان مثال در شش ماهه اول امسال بازدهی بالای ۹۲ درصدی سهام فولاد مبارکه را شاهد بوده‌ایم.
در ادامه جلسه، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: از جانب خود و وزیر صنعت، معدن و تجارت از زحمات دکتر بهرام سبحانی در فولاد مبارکه قدردانی می‌نمایم.
مهدی کرباسیان با اشاره به نقش مدیریت در اداره و کسب موفقیت واحدها و با اشاره به نقش همراهی هیئت مدیره‌ها، مدیران و کارکنان سازمان‌ها با مدیران عامل شرکت‌ها ادامه داد: دکتر سبحانی در طول خدمت خود در زمینه‌های مختلف توسعه صنعت فولاد، تکمیل زنجیره فولاد، توسعه صادرات، ارتقای بهره‌وری نیروی انسانی و مسئولیت‌های اجتماعی کارهای ماندگاری انجام داد که شایسته قدردانی است.
وی در ادامه ضمن قدردانی از قبول مسئولیت مهندس عظیمیان در فولاد مبارکه اظهار امیدواری کرد: برای ادامه کسب موفقیت‌های درخشان در فولاد مبارکه تمامی معاونین، مدیران و کارکنان فولاد مبارکه همانند ادوار قبل، از این پس نیز با مدیر عامل جدید شرکت همکاری لازم را داشته باشند تا فولاد مبارکه همچنان برای کشور منشا خیر و برکت باشد.
دکتر کرباسیان با تاکید بر این که صنعت فولاد در دنیا یکی از عوامل توسعه و پیشرفت است و به طور مشخص در کشور ایران فولاد مبارکه نقش به سزایی در این حوزه داشته و دارد، افزود: ۴۳ درصد از ۲ هزار میلیارد دلار تجارت جهانی، مربوط به صنعت فولاد است. که خوشبختانه طی شش ماه اخیر در حوزه‌های مختلف زیرمجموعه معدن و صنایع معدنی کشور از جمله تولید کنسانتره با رشد ۱۷درصدی، در گندله با رشد ۳۸ درصدی، در آهن اسفنجی با رشد ۱۹ درصدی، در شمش فولاد با رشد ۱۴ درصدی و در تولید انواع محصولات گرم و سرد و صادرات به رشد فزاینده‌ای دست یافته‌ایم.
وی اظهار امیدواری کرد با همت تمامی فولادسازان کشور تا افق ۱۴۰۴ هدف صنعت فولاد کشور برای تولید ۵۵ میلیون تن محقق شود. در ادامه این مهندس عظیمیان مدیر عامل جدید فولاد مبارکه طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در فولاد مبارکه گفت: از اینکه در این موقعیت فرصت خدمت دست داده است، خداوند را شاکر و امیدوارم که بتوانم با قدردانی از این فرصت به نحو شایسته پاسخگوی این اعتماد باشم.
مهندس عظیمیان رشد و بالندگی فولاد مبارکه را حاصل حمایت و همکاری تمامی مسئولین کشور از بدو احداث تا کنون و تلاش تمامی مدیران عامل و کارکنان در تمامی ادوار شرکت دانست و گفت: در ادامه راه مدیران قبلی این شرکت بزرگ امیدوارم در سایه تلاش مضاعف و همکاری بیشتر همه همکاران خود در شرکت بتوانیم فولاد مبارکه را در مسیر دست یابی به جایگاه بالاتری در سطوح بین المللی قرار دهیم.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه