روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
21 شهریور 1397  |  بین الملل  |  کد خبر: 52732
0
0
مدیران همیشه سرپان، باز نشسته نمی شن!
رضا فرخی‪-‬ پریروز همین طوری منتظر بودیم تا س.س (همون آقازاده ای که مثل همه ژن خوب‌ها روی پای خودش وایساده) علیه ما هم یه افشاگری بکنه که یه هویی مجری شبکه خبر تماس گرفت و گفت: چرا پس از تصویب قانون منع به کارگیری بازنشسته ها، باز بازنشسته ها دارن به کار گرفته می شن وهمه هم می گن شامل ما نمی شه؟ ما هم پاسخ دادیم: چون برخی مدیران ما پس از بازنشستگی فرصت نمی کنن باز بشینن، هی برای مدیریت شرکت های دپو کرده در دوران مدیریت، بلند می شن! همش سرپان، پاهاشون هم بستست. ولی مردم عادی به خاطر اینکه مسئول نبودن پس از پایان دوره خدمت سریع پاهاشون رو تو خونه باز می کنن ومی شن بازنشسته واقعی، پس شامل مردم عادی می شه!
بعدم اصلا به نظرما بسیاری از مسئولین فرهیخته ما که به ادبیات و آثار باستانی همچون لوووور،نه لووور!نه لوار .حالا هرچی، علاقه دارند قطعا به این بیت سعدی علیه رحمه که می فرماید: ای که دستت می رسد کاری بکن پیش از آنکه از تو نیاید هیچ کار. اعتقاد راسخ دارند. برای همین هیچ وقت کنار نمیرن تا همیشه کاری از دستشون بیاد! مجری که از این تحلیل عمیق ما به وجد آمده بود پرسید: خوب حالا به نظر شما آیا اینکه برخی مدیران، زودتر خودشون رو بازنشسته می کنن و برای ادامه زندگی می رن به دیار فرنگ اونم با تابعیت دوم نوعی فداکاری در حق نسل جوان نیست؟ گفتم: حقیقتا همین طوره! شما تصور کن، مدیری که خانومش کنار نیاگارا هر شب از غم دوریش کباب سیخ می کنه. بچه هاشم تو دانشگاه استنفورد و پرینستون در نبود بابا، در به در دنبال نمره‌ان . بعد این مدیرسال‌هاست که اینجا داره خدمت می کنه ونمی‌ره. این خودش فداکاریه! چه برسه به زود بازنشسته کردن که فداکاریه دوبله!
در همین حین آقای تاج تماس گرفتن و خاطرنشان کردن: به شبکه خبر بگو که بازنشستگی شامل فدراسیون هم نمی شه! گفتم از قبل همه می‌دونن شامل نمی شه. شما قرارداد کی روش رو برای بعد از جام ملت‌ها از همین امروز تمدید کن. والا اگر امروز قراره روزی 115 میلیون تومن بدیم بعد از جام ملتها باید روزی 300 میلیون بدی. تاج جان پرسید: تو از کجا می دونی؟ گفتم از اونجا که یکی از دوستان نوستراداموس در یکی از روزنامه ها پیش‌بینی دلار 25 تومنی رو کرده. فقط مواظب باش دوباره داستان عراق و ویلیامز تکرار نشه!
در پایان مجری شبکه خبر قبل خواب نیمه شب دوباره تماس گرفت، گفت تو که کارشناس خودمون شدی دیگه این بار درباره چی ازت بپرسم. ما هم خوشحال از این هم خودمانی شدن خاطرنشان کردیم: درباره شباهت من و انیشتین ازم بپرس. مجری هم با تعجب پرسید گفت شباهتتون چیه! گفتم سالها پیش اون فرمول بایستگی انرژی (همونE=MC2) رو کشف کرد و حالا من بایستگی مدیریت رو. پس به این ترتیب درست مثل انرژی هیچ مدیری، مدیریتش از بین نمی ره بلکه از قبل از بازنشستگی به بعد از بازنشستگی منتقل می شه. و بعد از مرگ هم به ژن خوبش یعنی
آقازاده گرامی!
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه