روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
21 شهریور 1397  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 52719
0
0
چهار پروژه با حضور استاندار هرمزگان در شهرستان بندرعباس افتتاح شد
بندرعباس|خبرنگار همدلی: چهار پروژه شامل طرح‌های راهسازی و سالن ورزشی با حضور استاندار هرمزگان در شهرستان بندرعباس افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، پروژه راه ارتباطی قلعه قاضی به سرخون نخستین طرحی بود که با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
این محور ارتباطی به طول بیش از پنج کیلومتر و با اعتبار 14 میلیارد ریال احداث شده است.
در ادامه سالن ورزشی چند منظوره روستای پشته ایسین افتتاح شد. این سالن دارای هزار متر مربع مساحت است که برای ساخت آن 11 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
راه ارتباطی روستای سودرو به کشار به طول هفت کیلومتر و با اعتبار 24 میلیارد ریال دیگر پروژه ای بود که به بهره‌برداری رسید. پس از آن راه ارتباطی کشار به کشتی سازی نیز افتتاح شد. این محور ارتباطی دارای 24 کیلومتر طول است که با صرف 46 میلیارد ریال اعتبار ساخته شد.
همچنین با حضور استاندار هرمزگان، عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح روستای دهنو بخش قلعه قاضی شهرستان بندرعباس آغاز شد.
این تقاطع غیرهمسطح دارای سه کیلومتر طول خواهد بود که با اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال احداث می‌شود. استاندار هرمزگان در آیین بهره برداری از این پروژه‌ها با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی میان نهادهای مختلف برای ارائه خدمات بیشتر به مردم در هرمزگان شکل گرفته است، اظهار داشت: اجرای پروژه‌هایی که امروز به بهره برداری رسیدند، جلوه‌هایی از این تلاش برای خدمت به مردم است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه