روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
20 تیر 1397  |  سیاست  |  کد خبر: 49604
0
0
حسام‌الدین آشنا:
پسر رئیس‌جمهور نه تابعیت دارد نه به سفر خارجی می‌رود
اعتماد آنلاین| حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری در واکنش به صحبت‌های ذالنوری، نماینده اصولگرای مجلس که گفته بود پسر رئیس‌جمهوری سه تابعیت دارد، نوشت: اتهامات تکذیب می شود. آن پسر نه تابعیت جای دیگری را دارد، نه کارت اقامت، نه ویزای بلندمدت، نه ویزای کوتاه‌مدت و نه اصلا سفر خارجی می‌رود! او قبلا هم دروغ‌هایی علیه رئیس جمهور مطرح کرده بود.
حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری در واکنش به صحبت‌های مجتبی ذالنوری نماینده اصولگرای قم که پیش از این در انتقاد نسبت به عملکرد دولت و شخص حسن روحانی رئیس‌جمهوری مطالبی مطرح کرده بود، در صفحه توییتر خود نوشت: نمایندهای در مصاحبه با روزنامه اعتماد اتهاماتی را متوجه پسر رئیس جمهور کرده است. این اتهامات تکذیب می شود. آن پسر نه تابعیت جای دیگری را دارد، نه کارت اقامت، نه ویزای بلندمدت، نه ویزای کوتاه‌مدت و نه اصلا سفر خارجی می‌رود! او قبلا هم دروغهایی علیه رئیس جمهور مطرح کرده بود.
ذالنوری در انتقاد به عملکرد رئیس‌جمهوری و ناکارامدی او در برخورد بین‌المللی گفته بود که فرزند روحانی سه تابعیت دارد. 
نماینده اصول‌گرای قم همچنین روز گذشته هم در مصاحبه‌ای گفته بود رئیس‌جمهوری که هر روز یک ساعت و نیم دیرتر ازخانه بیرون می‌رود و یک ساعت و نیم زودتر به خانه می‌رود تا در ترافیک نماند، همچنین سه روز بعد از بارش برف از خانه بیرون نمی‌رود تا سرما او را اذیت نکند، نمی‌تواند کشو را اداره کند. 
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه