روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
24 خرداد 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 48361
0
0
هواداران دردسرساز فوتبال انگلیس از سفر به روسیه منع شدند
ایرنا| در آستانه آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 روسیه، نهاد نظارت بر تخلفات ورزشی انگلیس در اقدامی جنجال‌برانگیز بیش از یک هزار و 200 هوادار دردسرساز فوتبال این کشور را از سفر به روسیه منع کرد.
تازه‌ترین آمار منتشرشده یک روز پیش از آغاز رسمی مسابقات و پنج روز مانده به اولین بازی تیم ملی فوتبال انگلیس برابر تونس، نشان می‌دهد که پلیس انگلیس تاکنون یک هزار و 254 گذرنامه را جمع‌آوری کرده است.
بنابراین گزارش، پلیس در تلاش است تا باقی گذرنامه‌های این افراد را ضبط و تا پایان مسابقات نگهداری کند.
گاردین گزارش داد که پلیس برای جمع‌آوری گذرنامه این افراد در برخی موارد مجبور به استفاده از زور شده است.
زیرنویس: انگلیس سال‌هاست که با هوادارانی روبروست که به عدم‌رعایت قوانین و قواعد و خشونت مشهورند. راه‌حل انگلیس، مدیریت‌هایی این‌چنینی بوده که هواداران ناهنجار را محروم می‌کند تا دیگران بتوانند از فوتبال لذت ببرند و از تیمشان حمایت کنند. در مقام مقایسه می‌توان به نسخه ایران نگاه کرد که فضا را بیشتر و بیشتر تسلیم هواداران قانون‌شکن کرده تا جایی که الفاظ رکیک، انفجارات و درگیری‌ها به جزئی روزمره از فضای ورزشگاه‌های ایران تبدیل شده، قانون نوشته زنان را از حضور در ورزشگاه محروم می‌کند و قانون نانوشته جامعه، کم‌سن‌وسال‌ترها و مودب‌تر ها را و در هر بازی ملی باید دست‌به‌دامن بخت و اقبال شویم تا محروم نشویم.
اخبار مرتبط
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه