روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
23 خرداد 1397  |  گردشگری  |  کد خبر: 48325
0
0
پرداخت وام ازدواج به ۹۱درصد متقاضیان
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ۹۱درصد از متقاضیان در سال۹۶ وام ازدواج دریافت کردند، گفت: در سال ۹۶، یک‌میلیون و ۲۹۰هزار تقاضا برای وام ازدواج ثبت شد که یک‌میلیون ۱۷۵هزار فقره وام ازدواج به متقاضیان پرداخت شد.
به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی‌فر در شصت و نهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان درباره بودجه سازمان برنامه بودجه برای تاسیس خانه‌های هلال افزود: این سازمان بیش از ۲۵میلیارد تومان اختصاص داده و البته نیاز هست استان‌ها زمین‌های را با شرایط در نظر گرفته شد، به این امر اختصاص دهند تا بتوانند اعتبارات را برای ساخت خانه جوان دریافت کنند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است در سال جاری ۱۳۰میلیارد تومان تسهیلات از طریق صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت در اختیار جوانان و سمن‌های اشتغال‌آفرین قرار گیرد. وی با بیان اینکه دولت به جد علاقمند بهره‌گیری از جوانان و زنان در پست‌های مدیریتی است، گفت: هم اکنون دو مدیر کل زیر ۴۰سال در وزارت، دو معاون زن و یک مدیر کل زن استانی داریم؛ جوانترین مدیرکل دولت هم در این وزارتخانه حضور دارد.
وزیر ورزش و جوانان گفت: توسعه خانه های جوان به عنوان مراکزی برای ساماندهی امور جوانان و تشکل ها با جدیت ادامه دارد، سال گذشته ۲۳هزار خانه ورزش روستایی راه اندازی شد و امسال سه‌هزار خانه ورزش روستایی جدید برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان احداث می‌شود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه