روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
25 بهمن 1396  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 43881
0
0
معاون شهرداری اردبیل:
۱۰ سفره هفت‌سین در اردبیل برپا می‌شود
همدلی ـ زهرا شجیعی|معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: در آستانه عید نوروز، ۱۰ سفره هفت‌سین در سطح شهر اردبیل برپا می‌شود.
شهرام لازمی زارع در تشریح اقدامات شهرداری برای استقبال از عید نوروز تصریح کرد: علاوه بر این برنامه‌های شاد و مفرح متناسب با آداب‌ورسوم نوروز در این شهر اجرا خواهد شد. وی به برگزاری آیین «نواوستی» در آخرین روز چهارشنبه سال و طی دو سال گذشته اشاره کرد و افزود: امسال نیز این آیین سنتی در کنار رود بالخلی چای اردبیل برگزار می‌شود.
معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل متذکر شد: علاوه بر این پاک‌سازی و شست و شوی معابر، جداول و جوی‌های آب و همچنین آسفالت و لکه‌گیری خیابان‌ها در دستور کار شهرداری است.
به گفته لازمی زارع به مانند سال‌های گذشته شهرداری امکانات خود را برای اسکان اضطراری مسافران به کار خواهد بست. وی به توقف حفاری در معابر در آستانه تعطیلات عید نوروز اشاره کرد و بیان داشت: در نظر داریم در روزهای پایانی اسفندماه آیین استقبال از بهار را نیز اجرا کنیم.
معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل به کاشت گل‌وبوته در میادین و فضاهای سبز شهری اشاره کرد و بیان داشت: توزیع اقلام فرهنگی، استقبال از اولین مسافران نوروزی و تبلیغات محیطی از دیگر برنامه‌های شهرداری اردبیل است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه