روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
20 دی 1396  |  گردشگری  |  کد خبر: 42429
0
0
سلامت شهروندان تهرانی ارتقاء می‌یابد
در جلسه مشترک بسیج جامعه پزشکی سازمان غذا و دارو با مسئولین شهرداری منطقه 11 تهران، مقرر شد از پتانسیل طرفین برای بالا بردن سطح اطلاعات عمومی شهروندان در موضوع محصولات سلامت محور استفاده شود
به گزارش ایسنا، در جلسه مشترک بسیج جامعه پزشکی سازمان غذا و دارو با مدیران شهرداری منطقه 11 تهران که به میزبانی سازمان غذا و دارو برگزار شد؛ دکتر کریمی، فرمانده کانون بسیج جامعه پزشکی سازمان به تشریح وظایف سازمان غذا و دارو در سطح کشور و فعالیت‌های کانون بسیج جامعه پزشکی سازمان پرداخت و از ظرفیت های بالای این سازمان درموضوع اطلاع رسانی محصولات سلامت محور در سطح جامعه توضیحاتی به مسئولین شهرداری تهران ارائه کرد و خواستار ایجاد کارگروهی جهت همکاری بیشتر بین این دو سازمان شد.
همچنین سید عباس طباطبایی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 با بیان این که یکی از مهم ترین اولویت های مدیریت شهری خدمت رسانی در حوزه سلامت است، گفت: اداره سلامت شهرداری در سراهای محله و پارلمان های محلی با برگزاری کارگاه های آموزشی و... برنامه‌های ویژه‌ای برای ارتقای آگاهی شهروندان در موضوعات سلامت محور دارد.
طباطبایی خواستار همفکری و همکاری بین سازمانی در زمینه معضلات اجتماعی پیش روی سالمندان و کودکان، استفاده از تکنیک های جدید برای آموزش های شهروندی، محصولات ارگانیک، آموزش در سطح میادین میوه و تره بار شهرداری و آموزش‌های همگانی برای ارائه به شهروندان در مراکز آموزشی شهرداری مانند فرهنگسرا، خانه فرهنگ و ... شد. بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، در این نشست مقررشد بسته های آموزش عمومی و تخصصی، تهیه مطالب مرتبط با فرآورده های سلامت محور، احصای نیازهای آموزشی شهروندان، برگزاری کلاس های آموزشی مشترک و ... در گام نخست همکاری طرفین فراهم شود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه