روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
20 دی 1396  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 42415
0
0
انجام ممیزی خارجی سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت گاز استان بوشهر
فاطمه کرمپورنیا:ممیزی خارجی استانداردهای مدیریت یکپارچه با حضور سرممیزان شرکت TUV INTERCERT به مدت 2 روز در شرکت گاز استان بوشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر‌، طی این ممیزی عملکرد و اقدامات کلیه واحدهای ستادی شرکت نظیر روابط عمومی‌، آموزش‌، پژوهش‌،HSE‌، منابع انسانی‌، برنامه‌ریزی و … در ابعاد مختلف و به‌طور کامل مورد بررسی و سنجش قرار گرفت.
رئیس برنامه ریزی شرکت گاز استان بوشهر هدف از انجام این ممیزی‌ها را ارزیابی کیفی عملکرد واحدها در راستای دریافت ۳ استاندارد جدید و همچنین ممیزی مراقبتی ۵ استاندار دیگر عنوان کرد.
به گفته مهندس هنرمند این استانداردهای جدید شامل استانداردهای رسیدگی به شکایات ISO 10002‌، میزان رضایت مشتریانISO 10004 و استاندارد آموزش ISO 10015‌ است، همچنین ممیزی استانداردهای مراقبتی دیگر هم مربوط به استانداردهای سیستم مدیریت کیفیتISO 90001‌، سیستم استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایOHSAS 18001، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیستHSE MS‌، استاندارد مدیریت انرژی ISO 50001 و استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 بوده است.
رئیس برنامه ریزی شرکت گاز استان بوشهر در این رابطه با قدردانی از حمایت‌های مدیر عامل محترم و تلاش کلیه پرسنل ساعی این مجموعه‌، کسب گواهینامه‌های جدید شرکت در حوزه‌های روابط عمومی و آموزش را به روسا و کارکنان این واحدها تبریک گفته و اظهار امیدواری کرد با کسب این استانداردها گام مهمی در راستای تعالی و بهبود کمی و کیفی وظایف ذاتی سازمان برداشته شود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه