روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
14 آذر 1396  |  گردشگری  |  کد خبر: 41054
0
0
بانک تجارت می‌خواهد حامی توان‌خواهان باشد
بانک تجارت هرسال با برگزاری جشنواره فرشتگان تجارت و دعوت از کارکنان این بانک که دارای فرزند معلول هستند، فضای فرهمندی را برای آن‌ها فراهم می‌کند.
دوازدهم آذرماه مصادف با سوم دسامبر روز جهانی معلولان بود. بانک تجارت هرساله جشنواره «فرشتگان تجارت» را با حضور جمعی از خانواده‌های آن دسته از کارکنان این بانک که فرزند توان‌خواه دارند، در مجتمع تفریحی اقامتی آهوان برگزار می‌کند. این جشنواره فرصتی برای این خانواده‌ها فراهم می‌کند تا دور از دغدغه‌های روزمره و مشکلات ناشی از درمان و بازتوانی فرزندشان، چند روزی به استراحت بپردازند.
بانک تجارت جشنواره فرشتگان را از سال ۷۶ برگزار می‌کند و در سال‌های اخیر با سطحی مناسب‌تر، فضا را برای خانواده‌هایی که در زندگی خود دچار چالش‌هایی هستند، فراهم کرده است تا شبی خاطره‌انگیز برای این خانواده‌ها تجربه شود. بانک تجارت در طی سال علاوه بر رسیدگی به امور توان‌خواهان، اقدامات دیگری همچون رسیدگی به امور سالمندان بستری در منزل یا سرای سالمندان، پرداخت کمک هزینه دیابت، دیالیز و بیماران سرطانی و صعب‌العلاج و طرح مشکلات مالی همکاران در کمیسیون همیاری این بانک برای پرداخت وام را نیز انجام می‌دهد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه