روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
14 آذر 1396  |  گردشگری  |  کد خبر: 41051
0
0
پیام تبریک مدیرعامل بیمه دانا به مناسبت سالگرد تاسیس این بیمه و روز بیمه
دکتر بیژن صادق، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در پیامی فرا رسیدن سالگرد تاسیس بیمه دانا و روز ملی بیمه، این روز را به عموم فعالان صنعت بیمه تبریک گفت.
در متن پیام تبریک صادق خطاب به فعالان صنعت بیمه چنین آمده است:
همکاران گران‌قدر و سخت‌کوش
سلام علیکم؛
خداوند یکتا را سپاسگزاریم که ما را مورد لطف و رحمت خود قرار داد تا با همت بلند همکاران پرتلاشمان نقش بیمه دانا در عرصه خدمت‌رسانی به هموطنان را بیش از پیش پررنگ ببینیم.
همان‌طور که می‌دانید، بیمه دانا از سال 1391 تا سال 1395 با پشتکار همکاران ارجمند در تمام سطوح توانست پرتفوی خود را از 730 میلیارد تومان به حدود 2200 میلیارد تومان افزایش دهد و جایگاه خود را به‌عنوان یکی از شرکت‌های معتبر بیمه‌ای تثبیت کند و ضمن حضور در مناسبات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، پاسخگوی ذی‌نفعان خود باشد.
بیمه را در ادبیات کهن ایران تعاون و همیاری معنا کرده‌اند و در عصر جدید آن‌ را معنایی نو بخشیده‌اند. بیمه و حمایت در ذات رفتار و کردار ما نهفته است.
در روزهای اخیر حادثه زلزله در مناطق غرب کشور کام انسان‌های نوع‌دوست را تلخ کرد و ویرانه‌های برجای‌مانده از زلزله دل همگان را به درد آورد ولی مردم بامحبت کشورمان از فقیر و غنی گرفته تا پیر و جوان، از دورافتاده‌ترین مناطق برای کمک به هموطنان، خود را به مناطق زلزله‌زده رساندند، حس کردیم که یکی هستیم!
زلزله روی زمین اتفاق افتاد ولی حس ملی میهنیمان را بار دیگر در دل‌ها بیدار کرد و زلزله خوبی‌ها و نیکی‌ها بار دیگر به خروش آمد و مشق انسانیت کردند.
زلزله اخیر، نیک‌بختی ملت ایران را بار دیگر جلا بخشید. این زلزله شرکت‌های بیمه و از جمله بیمه دانا را به جنب‌وجوش واداشت و همه را بر حسب وظیفه حرفه‌ای، انسانی و اخلاقی گرد هم آورد و بیمه را معنایی دیگر بخشید که «من یار تو هستم کنار تو هستم».
عزیزان و سروران گرامی؛ حادثه در کمین ما و عزیزانمان است و ما باید برای پیشگیری از بروز آن برنامه داشته باشیم و از امنیت و آرامش خود و خانواده‌مان اطمینان حاصل کنیم. بی‌تردید توانایی و اطمینان به آینده با بیمه فراهم می‌شود.
در آستانه ولادت با سعادت حضرت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام صادق(ع)، ضمن تبریک سیزدهم آذر ماه، سالروز تاسیس بیمه دانا و روز بیمه، مراتب قدردانی خود را از تلاش عموم همکاران اعم از صف و ستاد، نمایندگان و کارگزاران در سراسر کشور ابراز داشته، سعادت، سلامت، دوام و کامیابی شما عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.
تندرست و پایدار باشید
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه