روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
23 آبان 1396  |  جامعه  |  کد خبر: 40104
0
0
در دیدار با شهردار جدید اصفهان مطرح شد؛
ایستگاه‌های TBS گاز آسیبی به مبلمان شهری نمی‌زنند
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر اینکه توسعه شبکه و افزایش ایستگاه‌های TBS با در نظر گرفتن مبلمان و زیباسازی شهر انجام خواهد شد، افزود: این شرکت در طرحی ابتکاری، استقرار ایستگاه‌های TBS را به صورت کابینتی طراحی کرده که نه تنها فضای زیادی اشغال نمی‌کند، بلکه به مبلمان شهری نیز آسیبی وارد نمی‌سازد.
به گزارش روابط عمومی، مهندس علوی در دیدار با شهردار جدید اصفهان با بیان اینکه، این شهرستان به‌طور کامل گازرسانی شده، گفت: در اصفهان سالانه حدود 3 میلیارد متر مکعب گاز در بخش خانگی و تجاری مصرف می شود که با توجه به توسعه شهر می‌بایست شبکه و ایستگاه‌های گازرسانی را تقویت کرد.
در ادامه، نوروزی، شهردار جدید اصفهان، ضمن تشکر از اقدامات مطلوب شرکت گاز در راستای توسعه زیرساخت‌های رفاه و اشتغال و اقتصاد استان اصفهان گفت: اینجانب شاهد افتتاح و بهره‌برداری شعله گاز در بسیاری از روستاها و شهرها بوده‌ام و از نزدیک تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت گاز و همچنین شادی مردم پس از بهره‌مندی از این نعمت پاک را مشاهده کرده‌ام.
شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه شرکت‌های آب و فاضلاب، گاز، برق و مخابرات بایستی در کنار هم وظیفه خدمت‌رسانی را داشته باشند و هماهنگی خوبی بین آن‌ها باشد، افزود: اجرای یک پروژه در شهر باید با هماهنگی شرکت‌ها با یکدیگر اجرایی شود تا تاسیسات مربوطه دچار آسیب نشود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه