روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
23 آبان 1396  |  سیاست  |  کد خبر: 40072
0
0
وزیر خارجه قطر: تنش بین ایران و عربستان به بحران جدید در منطقه می‌انجامد
«محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه قطر می‌گوید که «اتخاذ هرگونه رفتار تنش‌آمیز بین عربستان و ایران احتمالاً به ایجاد بحران جدیدی منجر می‌شود که منطقه تاب تحمل آن را ندارد».
ازدواج زودهنگام یکی از عوامل ترک تحصیل دختران در مناطق محروم است
علی زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، ازدواج زودهنگام را در برخی استان‌ها و مناطق محروم، یکی از عوامل عدم دسترسی دختران به تحصیل برشمرد و تصریح کرد: معلمان غیرهمجنس و معلمان غیربومی از دیگر عوامل ترک تحصیل دختران در مناطق محروم هستند.
مواد مخدر گیاهی؛ وسیله ابراز شخصیت برخی دانش‌آموزان
مجید ابهری، آسیب‌شناس اجتماعی، با تاکید بر اینکه موضوع مشاوره در مدارس بسیار ضعیف است، گفت: مصرف مواد مخدر گیاهی مانند «گُل» در بین برخی جوانان تبدیل به یک وسیله برای ابراز شخصیت شده است.
دلار و سکه گران شدند
سکه تمام طرح جدید از روز گذشته در بازار به مسیر صعودی خود ادامه داده و با افزایش ۲۰ هزار تومانی به یک میلیون و ۳۷۵ هزار تومان رسید. از سوی دیگر دلار آمریکا از مرز ۴۱۰۰ تومان عبور کرد.
مارادونا شیفته احمدی‌نژاد بود
محمدرضا خلعتبری به خراسان گفت: یکی از بزرگ‌ترین افتخارات من شاگردی «دیه‌گو مارادونا» در یک تیم اماراتی است. مارادونا واقعاً بازیکن و مربی بسیار خوبی بود و یادم هست با همه بازیکنان بسیار مهربان بود و به همه احترام می‌گذاشت و به خاطر آمریکاستیزی، شیفته آقای احمدی‌نژاد بود.
اینترنت طبقه‌بندی‌شده اجرایی می‌شود
خوراکیان، معاون مرکز ملی فضای مجازی، با اشاره به اینترنت طبقه‌بندی‌شده گفت: برخی از مراکز خاص همچون مراکز پروژهشی و دانشی، فرهنگی، دانشگاه‌ها، رسانه‌ها می‌توانند به بخش عظیمی از اینترنت دسترسی داشته باشند. سعی داریم تقسیم‌بندی اینترنت به گونه‌ای باشد تا دسترسی‌ها براساس نیازها و ماموریت‌ها باشد.
کمبود سالن برای اکران فیلم خارجی
غلامرضا موسوی، از تهیه‌کنندگان سینمای ایران، با اشاره به اینکه برای اکران فیلم به شکل عادلانه در کشور نیازمند وجود ۵ هزار سالن سینما هستیم، از مخالفت خود با اکران فیلم خارجی سخن گفت.
احتمال کاهش قیمت‌ در روزهای آینده
علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی، با بیان اینکه رکود شدیدی بازار گوشت را فراگرفته است، گفت: احتمال می‌دهیم در روزهای آینده قیمت گوشت گوسفندی روند کاهشی یابد.
سلبریتی‌های اینستاگرامی پول می‌گیرند و کوچ می‌کنند!
با افزایش شمار تلویزیون‌های اینترنتی که عمدتاً با عقبه سنگین مالی شکل گرفته، برخی از این مجموعه‌ها به روش‌های عجیبی برای جذب مخاطب روی آورده‌اند و در تازه‌ترین اقدام، با تامین شماری از سلبریتی‌های اینستاگرامی، آن‌ها را واداشته‌اند تا ویدئوهایشان را به جای بارگذاری بر روی اینستاگرام، در این سامانه‌ها بارگذاری کنند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه