روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
22 مرداد 1396  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 35684
0
0
حمایت دولت مهمترین خواسته سرمایه گذاران بخش خصوصی است
ایرنا | سرمایه گذار بخش خصوصی در کیش با تاکید بر اینکه مسئولان در حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی باید جسارت و شجاعت داشته باشند گفت : اگر فعالان این عرصه از سوی مسئولان و دولت حمایت شوند با جدیت بیشتری تلاش می‌کنند.
محمد احمدپور که به عنوان سرمایه گذار در عرصه صنعت ساختمانی کشور و جزیره کیش فعالیت می‌کند، یکی از راه‌های حمایت و جذب سرمایه گذار را شجاعت و جسارت مسئولان در این عرصه عنوان کرد.
وی گفت: زمانی که سرمایه گذاران بدانند مسئولان از آنها حمایت می‌کنند در مسیر فعالیت ترس به خود راه نمی دهند و با جدیت به کار سرمایه گذاری ادامه می‌دهند.
این سرمایه گذار بخش خصوصی اظهار کرد: اگر مسئولان عالی رتبه در انتخاب مدیران بخشهای مختلف سرمایه گذاری دقت کنند تا افرادی را که در راس کار قرار می‌دهند جسور ،متخصص و نترس باشد سرمایه‌گذاران نیز با اطمینان کامل در این مسیر فعالیت می‌کنند.
وی تصریح کرد: ممکن است یک سرمایه‌گذار که صدها نفر در مجموع او تلاش می‌کنند برای ملاقات با مدیر عالی یک مجموعه روزها منتظر بماند که این امر روند کار را کند می‌کند.
احمدپور به علت اصلی پیروزی ایران در جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: علت اصلی این بود که همه دست به دست هم دادند و یک هدف را دنبال کردند، در هر فعالیت و برای رسیدن به نتیجه مثبت باید همدلی و همراهی وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید با سرمایه گذاران به ویژه سرمایه‌گذاران متعهد به کار ارتباط نزدیکی داشته باشند، گفت: این سرمایه‌گذاران هر زمانی که کشور به انها نیاز داشت خالصانه و با تمام توان در خدمت کشور و مردم بودند و امروز انتظار دارند تا حمایت لازم از آنها صورت گیرد ، این حمایت به رونق فعالیت‌های بخش خصوصی منجر
می‌شود.
این فعال بخش خصوصی گفت :دولت تدبیر و امید نیز باید از مدیران متخصص، جسور، با تقوا و اخلاق مدار در بخش‌های مختلف استفاده کند تا در کنار سرمایه گذاری بتوانند برای موفقیت کشور خدمت کنند.
وی با تاکید بر اینکه در جزیره کیش ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری وجود دارد گفت: زمانی که سرمایه‌گذار و یا هر فرد دیگری دچار خطا نشود و کار را تنها برای رضای خدا و مردم انجام دهد جای نگرانی برای تلاش بیش از حد وجود ندارد.
احمدپور تصریح کرد : زمانی باید ترس به دل راه دهیم که تنها سود حاصل از فعالیت برای ما مهم باشد.
این سرمایه‌گذار بخش خصوصی بهترین راهکار برای رفع مشکلات در مسیر سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی را ایجاد کمیته حمایت از سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف دانست.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه