روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
26 تیر 1396  |  جامعه  |  کد خبر: 34205
0
0
۹ کشته در فینال جام حذفی سنگال
‌ایسنا | ‌به نقل از آس، دوباره جهان فوتبال با حادثه تلخی روبرو شد. ازدحام جمعیت در ورزشگاه دمبا دیوپ داکار باعث شد ۹ نفر جان خود را از دست بدهند و افراد زیادی مجروح شوند. درگیری میان هواداران دو تیم استادو امبور و اونیون اسپورتیو اواکام در فینال جام حذفی موجب شد دیوار ورزشگاه بریزد و ازدحام به وجود آورد.بر اساس اعلام رادیو RFM این اتفاق مرگ ۹ نفره را به همراه آورد و ده‌ها نفر آسیب دیدند. حال برخی از آنها که به بیمارستان انتقال داده شدند، وخیم است.با این حال خبرگزاری رسمی سنگال تعداد کشته‌ها را هشت نفر و مجروحان را ۴۹ نفر اعلام کرد.
پایان تمرینات ملی پوشان فوتسال در مرکز تیم‌های ملی
اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال بانوان که از 19 تیر ماه شروع شده بود، ظهر دیروز به پایان رسید.به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان از ۱۹ تیر ماه زیر نظر شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال برگزار شد. در این اردو بازیکنان علاوه بر انجام تمرینات بدنسازی، تمرینات هماهنگی، تکنیک و تاکتیکی را پشت سر گذاشته تا آمادگی کامل را برای حضور در رقابتهای المپیک داخل سالن ترکمنستان به دست آوردند.گفتنی است، دور جدید تمرینات ملی پوشان از اواخر تیر ماه در مرکز تیم‌های ملی آغاز می‌شود.
«جباروف» و «میک» سه شنبه به تهران می‌آیند
تیم فوتبال استقلال تهران پس از به اتمام رساندن اردوی ۱۲ روزه خود در ارمنستان، ظهر امروز به تهران بازگشت.به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال تهران اردوی تدارکاتی و ۱۲ روزه خود را در کشور ارمنستان پشت سر گذاشت و ظهر امروز به تهران بازگشت. در بازگشت این تیم به تهران، سه استقلالی شامل دو بازیکن و یک مربی این تیم را همراهی نکردند.هرایر مگویان مدافع ارمنستانی آبی پوشان که زمزمه‌های جدایی وی از این تیم هم به گوش می‌رسد، با استفاده از دو روز تعطیلی تمرین و با مجوز کادر فنی، در کشور خود باقی ماند تا در اولین روز تمرین آبی پوشان خود را به اردوی این تیم معرفی کند.همچنین سرور جباروف‌هافبک ازبکستانی آبی پوشان نیز از ارمنستان عازم ازبکستان شد تا از دو روز تعطیلی آبی پوشان استفاده کرده و آخرین کارهای شخصی‌اش را در کشورش پیگیری کند. میک مک درموت مربی بدنساز آبی پوشان هم صبح دیروز ایروان را ترک کرد، اما نه به مقصد تهران. وی که ساکن دوبی است، از ارمنستان به امارات رفت تا به برخی امور شخصی و اداری مربوط به گذرنامه‌اش رسیدگی کند. «میک» و «جباروف» نیز روز سه شنبه در تهران خود را به اردوی آبی پوشان معرفی می‌کنند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه