روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
26 تیر 1396  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 34195
0
0
اکران «داستان اسباب‌بازی‌های 4» در تابستان 2019
همدلی| جاش کولی تنها کارگردان داستان
اسباب بازی‌های 4 (Toy Story 2019) به طور رسمی انتخاب شده است. این اعلامیه رسماً از شرکت والت دیزنی و استودیوی پیکسار اعلام شد. در این خبر که در اولین روز نمایشگاه D23 در آناهیم CA اعلام شد، از انیمیشن‌های دیگری که در دست ساخت است، مانند Wreck-it-Ralph 2 نیز اخباری اعلام شده است.
اما این موضوع تنها مساله‌ای نیست که در مورد انیمیشن‌های دنباله‌دار در این نمایشگاه بحث شده است، جان لسنر در مورد علاقه پیکسار برای قسمت بعدی «داستان اسباب‌بازی‌ها» سخن گفته است. از زمان آخرین خبر در سال 2015 در مورد این انیمیشن دیگر خبری از آن شنیده نشده بود. بدین صورت طرفداران به شدت مشتاقند تا بدانند که چه چیزهای جدیدی در مورد پروژه خواهند شنید.
با وجود گزارش‌های رسمی، لستر اعلام کرده است که به جای همکاریش با جاش کولی هم اکنون او به تنهایی بر روی این پروژه کار خواهد کرد. فیلم‌نامه این انیمیشن توسط رشیدا جونز و ویل مک کورماک بر اساس داستانی از لاستر، اندرو استنتون، پیت داکتر و لی یون کریچ (داستان اسباب بازی 3) نگاشته خواهد شد. این انیمیشن در تابستان سال 2019 بر روی پرده سینماها اکران خواهد شد.«داستان اسباب‌بازی 4» اولین فیلمی است که کولی تاکنون کارگردانی کرده است، این کارگردان قبلاً با کمپانی پیکسار در انیمیشن‌ها و نقش‌آفرینی آنها همکاری کرده بود. در واقع این اولین فیلم مستقل اوست او همچنین فیلم کوتاه Inside Ouرا نیز در کارنامه خود دارد که با موفقیت زیادی رو‌به‌رو شد.علاوه بر تک کارگردان بودن این انیمیشن، لاستر که دو قسمت از این انیمیشن را کارگردانی کرده بود به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و سرپرست فعالیت خواهد کرد و در این پروژه باقی خواهد ماند. داستان این انیمیشن فعلاً معلوم نیست اما به عنوان یک کمدی عاشقانه مطرح شده بود که در مورد وودی (تام هنکس) و باز لایتیر (تیم الن) و پیپ (آنی پوتز) است. همانطور که در داستان‌های قبلی نیز سرنخ‌هایی از آن را دیده بودیم. مطمئناً شخصیت‌های دوست داشتنی دیگر نیز باز خواهند گشت. هنوز جزئیات بیشتری ارائه نشده است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه