روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
31 فروردین 1396  |  جامعه  |  کد خبر: 29681
0
0
حضور ۲۰ تیم در لیگ کشتی قطعی شد
رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور از روز ۱۲ اردیبهشت ماه با حضور ۲۰ تیم آغاز می‌شود.
به گزارش مهر، «هادی حبیبی» رئیس کمیته لیگ باشگاه‌های کشتی کشور با تایید این خبر گفت: برنامه هفته نخست لیگ که روز ۱۲ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، روز یکشنبه هفته آینده اعلام خواهد شد. طبق اعلام کمیته لیگ، در رشته کشتی آزاد تیم‌های بیمه رازی جویبار، رعد پدافند هوایی تهران، ستارگان کاشان، ستارگان ساری، پاس رستم کلا، هیئت کشتی البرز، هیات کشتی خراسان رضوی، مرند آذربایجان شرقی، هیات کشتی کرمانشاه و موسسه فرهنگی ورزشی بهنام طیبی حضور دارند.
همچنین در کشتی فرنگی هم بیمه رازی تهران، پاس خوزستان، شهدای مدافع حرم قم، سینا صنعت ایذه، دانشگاه پیام نور خوزستان، هیات کشتی البرز، رعد پدافند هوایی تهران، آکادمی کشتی امید نوروزی، شرکت حمل و نقل مهام علیان کوهدشت لرستان و مرحوم خواجه وند نوشهر شرکت می‌کنند.
میزبانی صدرنشینان جنوبی؛
پنجمین رویارویی شاگردان هاشمی و شاهین طبع در لیگ بسکتبال
رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور امروز پنجشنبه با برگزاری سه دیدار از هفته نهم مرحله گروهی پیگیری می شود.
به گزارش مهر، دیدار دو تیم پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران یکی از مهمترین دیدارهای این هفته از مسابقات است که در ماهشهر برگزار می شود. البته اهمیت این بازی بیشتر از وضعیت فعلی دو تیم و نتیجه ای که در جایگاه آنها تاثیر گذار خواهد بود، به خاطر نیمکت مربیان شان است و اینکه مهران شاهین طبع و مصطفی هاشمی آن را در اختیار دارند؛ دو مربی که همیشه و در هر شرایطی جدال شاگردان شان حساس و تعیین کننده بوده است.
این برای پنجمین بار در این فصل از مسابقات این دو مربی و شاگردان شان رو در روی هم قرار می گیرند. در هر چهار دیدار گذشته پتروشیمی برنده از زمین بازی خارج شد. تکرار این نتیجه در دیدار فردا، صدرنشینی این تیم در گروه فرد را محکمتر از همیشه خواهد کرد. پیروزی برای شیمیدر هم تنها تثبیت جایگاه سومی را به همراه خواهد داشت وگرنه باعث صعود این تیم نمی شود.
از گروه فرد مسابقات بسکتبال لیگ برتر فردا یک دیدار هم میان دو تیم شهرداری کاشان و شهرداری تبریز برگزار می شود. کاشانی ها میزبان این بازی هستند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه