روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
26 اسفند 1395  |  جامعه  |  کد خبر: 28653
0
0
سرنوشت عربستان به مربی ایرانی گره خورد!
مهر| قرعه کشی مسابقات جام جهانی جوانان در حالی برگزار شد که تیم آمریکا با سرمربی ایرانی اش در گروه هشتم در کنار عربستان قرار گرفته است.امید نمازی مربی ایرانی تیم زیر ۲۰ سال فوتبال آمریکا است که مدتی پیش با این تیم به عنوان قهرمانی مسابقات کونکاکاف دست یافت و به مسابقات جام جهانی صعود کرد.مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی جوانان در حالی امروز برگزار شد که ایران در گروه سوم با پرتغال، کاستاریکا و زامبیا همگروه شد.همچنین تیم آمریکا هم با سرمربی ایرانی خود در کنار عربستان، اکوادور و سنگال قرار گرفته است.
‏AFC دیدار مالزی با کره‌شمالی را به تاخیر انداخت
کره‌شمالی و مالزی هم مثل ایران و عربستان در کشور بی‌طرف بازی می‌کنند
فارس | کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار کره‌شمالی و مالزی را به خاطر مشکلات سیاسی رسما به تاخیر انداخت.کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از اختلافات شدید سیاسی دو کشور مالزی و کره شمالی و اعتراض طرف مالزیایی برای نیامدن به کره شمالی برای بازی مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2019 در نهایت موعد این بازی را از 28 مارس به 8 ژوئن تغییر داد.کمیته مسابقات AFC اعلام کرد که در صورت برگزاری دیدار رفت این دو تیم در کشور بی طرف بازی برگشت این دو تیم ملی نیز در کشوری برگزار خواهد شد.
خارجی‌های جدید در راه بسکتبال ایران
‌ایسنا | با توجه به نزدیکی مرحله حساس پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال برخی تیم‌ها در اندیشه تقویت ترکیب خود هستند.
رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال در سال جدید آغاز خواهد شد و تیم‌ها برای تقویت خود بازیکنان جدیدی را مدنظر گرفته و در حال‌ جذب آنها هستند. دانشگاه آزاد که دو بازیکن خارجی‌اش را به یک‌باره از دست داد و تنها یک نفر را جایگزین آنها کرد توانسته دومین یار خارجی خود را نیز جذب کند. این تیم با دومنیک جونز بسکتبالیست آمریکایی به توافق رسیده و او قرار است در پست یک دانشگاهی‌ها را همراهی کند. او با قامت ۱۹۳ سانتی‌متر گاردی بلند قامت خواهد بود که می‌تواند این تیم تهرانی را قدرتمندتر کند. او چند سال گذشته در لیگ چین بوده اما سابقه بازی در دالاس را هم دارد.شهرداری تبریز نیز که در این مدت چند یار خارجی تغییر داده با یک بسکتبالیست آمریکایی به توافق رسیده و در پلی‌آف از او استفاده خواهد کرد. اریک یاکوبسن ۲۰۸ سانتی‌متری از مرحله پلی‌آف این تیم را همراهی خواهد کرد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه